Archos 101 Magnus Tablet Tamiri

Adana Archos 101 Magnus Tablet Tamiri

Archos 101 Magnus Tablet OnarımıArchos markalı ve 101 Magnus model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 101 Magnus Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Archos 101 Magnus Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 101 Magnus Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 101 Magnus tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 101 Magnus tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 101 Magnus Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 101 Magnus lcd ekran paneli, Archos 101 Magnus panel, Archos 101 Magnus lcd, Archos 101 Magnus led, Archos 101 Magnus ekranım kırıldı, Archos 101 Magnus ekran paneli değişimi, Archos 101 Magnus lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 101 Magnus lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 101 Magnus lcd ekran kırıldı, Archos 101 Magnus lcd ekran değişimi, Archos 101 Magnus lcd ekran adana, Archos 101 Magnus ekran onarımı

Archos 101 Magnus Tablet Batarya DeğişimiArchos 101 Magnus Tablet Batarya Değişimi

Archos 101 Magnus tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 101 Magnus tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 101 Magnus tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 101 Magnus tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 101 Magnus marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 101 Magnus marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 101 Magnus Tablet Soket Değişimi

Archos 101 Magnus Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 101 Magnus tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 101 Magnus tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 101 Magnus cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 101 Magnus Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 101 Magnus tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 101 Magnus marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 101 Magnus marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 101 Magnus Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 101 Magnus Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 101 Magnus tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 101 Magnus Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 101 Magnus tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 101 Magnus tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 101 Magnus cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 101 Magnus Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 101 Magnus tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Archos 101 Magnus Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 101 Magnus cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 101 Magnus tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 101 Magnus tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 101 Magnus tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 101 Magnus Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 101 Magnus tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 101 Magnus tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 101 Magnus Tablet Format Atma

Archos 101 Magnus Tablet Format AtmaArchos 101 Magnus tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 101 Magnus Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 101 Magnus tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 101 Magnus tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 101 Magnus tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 101 Magnus Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 101 Magnus Tablet Yazılım GüncellemeArchos 101 Magnus tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Archos 101 Magnus tabletler içinde geçerlidir. Archos 101 Magnus marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Archos 101 Magnus Tablet Anakart Tamiri

Archos 101 Magnus Tablet Anakart TamiriArchos 101 Magnus tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Archos 101 Magnus tabletin düşmesi, Archos 101 Magnus tablete farklı adaptör takılması, Archos 101 Magnus tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Archos 101 Magnus tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Archos 101 Magnus cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Archos 101 Magnus cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Archos 101 Magnus tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Archos 101 Magnus tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Archos 101 Magnus Tablet Yedek Parça

Archos 101 Magnus Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Archos 101 Magnus Tablet AdaptörArchos 101 Magnus tabletin arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Archos 101 Magnus tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Archos 101 Magnus tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Archos 101 Magnus Tablet Dokunmatik DeğişimiArchos 101 Magnus Tablet Dokunmatik Değişimi

Archos 101 Magnus tabletlerin dokunmatik değişimi Adana Tablette yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Archos 101 Magnus tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Archos 101 Magnus tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Archos 101 Magnus tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Archos 101 Magnus Tablet dokumatik kırılması, Archos 101 Magnus Tablet Cam değişimi, Archos 101 Magnus tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Archos 101 Magnus tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Archos 101 Magnus tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Archos 101 Magnus Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir