Archos 101b Platinum Tablet Tamiri

Adana Archos 101b Platinum Tablet Tamiri

Archos 101b Platinum Tablet OnarımıArchos markalı ve 101b Platinum model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 101b Platinum Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Archos 101b Platinum Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 101b Platinum Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 101b Platinum tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 101b Platinum tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 101b Platinum Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 101b Platinum lcd ekran paneli, Archos 101b Platinum panel, Archos 101b Platinum lcd, Archos 101b Platinum led, Archos 101b Platinum ekranım kırıldı, Archos 101b Platinum ekran paneli değişimi, Archos 101b Platinum lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 101b Platinum lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 101b Platinum lcd ekran kırıldı, Archos 101b Platinum lcd ekran değişimi, Archos 101b Platinum lcd ekran adana, Archos 101b Platinum ekran onarımı

Archos 101b Platinum Tablet Batarya DeğişimiArchos 101b Platinum Tablet Batarya Değişimi

Archos 101b Platinum tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 101b Platinum tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 101b Platinum tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 101b Platinum tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 101b Platinum marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 101b Platinum marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 101b Platinum Tablet Soket Değişimi

Archos 101b Platinum Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 101b Platinum tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 101b Platinum tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 101b Platinum cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 101b Platinum Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 101b Platinum tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 101b Platinum marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 101b Platinum marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 101b Platinum Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 101b Platinum Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 101b Platinum tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 101b Platinum Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 101b Platinum tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 101b Platinum tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 101b Platinum cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 101b Platinum Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 101b Platinum tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Archos 101b Platinum Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 101b Platinum cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 101b Platinum tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 101b Platinum tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 101b Platinum tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 101b Platinum Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 101b Platinum tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 101b Platinum tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 101b Platinum Tablet Format Atma

Archos 101b Platinum Tablet Format AtmaArchos 101b Platinum tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 101b Platinum Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 101b Platinum tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 101b Platinum tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 101b Platinum tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 101b Platinum Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 101b Platinum Tablet Yazılım GüncellemeArchos 101b Platinum tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Archos 101b Platinum tabletler içinde geçerlidir. Archos 101b Platinum marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Archos 101b Platinum Tablet Anakart Tamiri

Archos 101b Platinum Tablet Anakart TamiriArchos 101b Platinum tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Archos 101b Platinum tabletin düşmesi, Archos 101b Platinum tablete farklı adaptör takılması, Archos 101b Platinum tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Archos 101b Platinum tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Archos 101b Platinum cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Archos 101b Platinum cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Archos 101b Platinum tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Archos 101b Platinum tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Archos 101b Platinum Tablet Yedek Parça

Archos 101b Platinum Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Archos 101b Platinum Tablet AdaptörArchos 101b Platinum tabletin arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Archos 101b Platinum tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Archos 101b Platinum tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Archos 101b Platinum Tablet Dokunmatik DeğişimiArchos 101b Platinum Tablet Dokunmatik Değişimi

Archos 101b Platinum tabletlerin dokunmatik değişimi Adana Tablette yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Archos 101b Platinum tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Archos 101b Platinum tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Archos 101b Platinum tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Archos 101b Platinum Tablet dokumatik kırılması, Archos 101b Platinum Tablet Cam değişimi, Archos 101b Platinum tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Archos 101b Platinum tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Archos 101b Platinum tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Archos 101b Platinum Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir