Archos 70b Xenon Tablet Tamiri

Adana Archos 70b Xenon Tablet Tamiri

Archos 70b Xenon Tablet OnarımıArchos markalı ve 70b Xenon model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 70b Xenon Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Archos 70b Xenon Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 70b Xenon Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 70b Xenon tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 70b Xenon tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 70b Xenon Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 70b Xenon lcd ekran paneli, Archos 70b Xenon panel, Archos 70b Xenon lcd, Archos 70b Xenon led, Archos 70b Xenon ekranım kırıldı, Archos 70b Xenon ekran paneli değişimi, Archos 70b Xenon lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 70b Xenon lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 70b Xenon lcd ekran kırıldı, Archos 70b Xenon lcd ekran değişimi, Archos 70b Xenon lcd ekran adana, Archos 70b Xenon ekran onarımı

Archos 70b Xenon Tablet Batarya DeğişimiArchos 70b Xenon Tablet Batarya Değişimi

Archos 70b Xenon tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 70b Xenon tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 70b Xenon tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 70b Xenon tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 70b Xenon marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 70b Xenon marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 70b Xenon Tablet Soket Değişimi

Archos 70b Xenon Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 70b Xenon tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 70b Xenon tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 70b Xenon cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 70b Xenon Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 70b Xenon tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 70b Xenon marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 70b Xenon marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 70b Xenon Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 70b Xenon Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 70b Xenon tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 70b Xenon Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 70b Xenon tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 70b Xenon tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 70b Xenon cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 70b Xenon Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 70b Xenon tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Archos 70b Xenon Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 70b Xenon cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 70b Xenon tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 70b Xenon tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 70b Xenon tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 70b Xenon Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 70b Xenon tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 70b Xenon tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 70b Xenon Tablet Format Atma

Archos 70b Xenon Tablet Format AtmaArchos 70b Xenon tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 70b Xenon Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 70b Xenon tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 70b Xenon tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 70b Xenon tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 70b Xenon Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 70b Xenon Tablet Yazılım GüncellemeArchos 70b Xenon tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Archos 70b Xenon tabletler içinde geçerlidir. Archos 70b Xenon marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Archos 70b Xenon Tablet Anakart Tamiri

Archos 70b Xenon Tablet Anakart TamiriArchos 70b Xenon tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Archos 70b Xenon tabletin düşmesi, Archos 70b Xenon tablete farklı adaptör takılması, Archos 70b Xenon tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Archos 70b Xenon tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Archos 70b Xenon cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Archos 70b Xenon cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Archos 70b Xenon tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Archos 70b Xenon tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Archos 70b Xenon Tablet Yedek Parça

Archos 70b Xenon Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Archos 70b Xenon Tablet AdaptörArchos 70b Xenon tabletin arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Archos 70b Xenon tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Archos 70b Xenon tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Archos 70b Xenon Tablet Dokunmatik DeğişimiArchos 70b Xenon Tablet Dokunmatik Değişimi

Archos 70b Xenon tabletlerin dokunmatik değişimi Adana Tablette yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Archos 70b Xenon tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Archos 70b Xenon tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Archos 70b Xenon tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Archos 70b Xenon Tablet dokumatik kırılması, Archos 70b Xenon Tablet Cam değişimi, Archos 70b Xenon tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Archos 70b Xenon tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Archos 70b Xenon tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Archos 70b Xenon Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir