Archos 80b Helium Tablet Tamiri

Adana Archos 80b Helium Tablet Tamiri

Archos 80b Helium Tablet OnarımıArchos markalı ve 80b Helium model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 80b Helium Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Archos 80b Helium Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 80b Helium Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 80b Helium tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 80b Helium tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 80b Helium Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 80b Helium lcd ekran paneli, Archos 80b Helium panel, Archos 80b Helium lcd, Archos 80b Helium led, Archos 80b Helium ekranım kırıldı, Archos 80b Helium ekran paneli değişimi, Archos 80b Helium lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 80b Helium lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 80b Helium lcd ekran kırıldı, Archos 80b Helium lcd ekran değişimi, Archos 80b Helium lcd ekran adana, Archos 80b Helium ekran onarımı

Archos 80b Helium Tablet Batarya DeğişimiArchos 80b Helium Tablet Batarya Değişimi

Archos 80b Helium tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 80b Helium tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 80b Helium tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 80b Helium tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 80b Helium marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 80b Helium marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 80b Helium Tablet Soket Değişimi

Archos 80b Helium Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 80b Helium tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 80b Helium tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 80b Helium cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 80b Helium Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 80b Helium tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 80b Helium marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 80b Helium marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 80b Helium Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 80b Helium Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 80b Helium tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 80b Helium Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 80b Helium tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 80b Helium tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 80b Helium cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 80b Helium Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 80b Helium tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Archos 80b Helium Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 80b Helium cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 80b Helium tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 80b Helium tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 80b Helium tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 80b Helium Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 80b Helium tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 80b Helium tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 80b Helium Tablet Format Atma

Archos 80b Helium Tablet Format AtmaArchos 80b Helium tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 80b Helium Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 80b Helium tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 80b Helium tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 80b Helium tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 80b Helium Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 80b Helium Tablet Yazılım GüncellemeArchos 80b Helium tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Archos 80b Helium tabletler içinde geçerlidir. Archos 80b Helium marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Archos 80b Helium Tablet Anakart Tamiri

Archos 80b Helium Tablet Anakart TamiriArchos 80b Helium tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Archos 80b Helium tabletin düşmesi, Archos 80b Helium tablete farklı adaptör takılması, Archos 80b Helium tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Archos 80b Helium tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Archos 80b Helium cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Archos 80b Helium cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Archos 80b Helium tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Archos 80b Helium tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Archos 80b Helium Tablet Yedek Parça

Archos 80b Helium Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Archos 80b Helium Tablet AdaptörArchos 80b Helium tabletin arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Archos 80b Helium tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Archos 80b Helium tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Archos 80b Helium Tablet Dokunmatik DeğişimiArchos 80b Helium Tablet Dokunmatik Değişimi

Archos 80b Helium tabletlerin dokunmatik değişimi Adana Tablette yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Archos 80b Helium tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Archos 80b Helium tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Archos 80b Helium tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Archos 80b Helium Tablet dokumatik kırılması, Archos 80b Helium Tablet Cam değişimi, Archos 80b Helium tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Archos 80b Helium tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Archos 80b Helium tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Archos 80b Helium Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir