Artes D716 Tablet Tamiri

Adana Artes D716 Tablet Onarımı

Artes D716 Tablet TamiriArtes markalı ve D716 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Artes D716 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Artes D716 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Artes D716 Tablet Lcd Ekran DeğişimiArtes D716 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Artes D716 tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Artes marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Artes D716 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Artes D716 lcd ekran paneli, Artes D716 panel, Artes D716 lcd, Artes D716 led, Artes D716 ekranım kırıldı, Artes D716 lcd ekran değişimi, Artes D716 ekran mürekkebi aktı, Artes D716 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Artes D716 ekran kırıldı, Artes D716 ekran paneli değişimi, Artes D716 ekran adana, Artes D716 ekran onarımı

Artes D716 Tablet Batarya DeğişimiArtes D716 Tablet Batarya Değişimi

Artes D716 tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Artes D716 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Artes D716 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Artes D716 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Artes D716 marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes D716 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes D716 Tablet şarj Girişi Değişimi

Artes D716 Tablet şarj Girişi DeğişimiArtes D716 tabletlerin jack kırılması, Artes D716 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Artes D716 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Artes D716 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Artes D716 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Artes D716 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes D716 marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes D716 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArtes D716 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Artes D716 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Artes D716 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Artes D716 tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Artes D716 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Artes D716 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Artes D716 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Artes D716 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Artes D716 Tablet Rom Yüklemeyazılım Artes D716 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Artes D716 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Artes D716 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Artes D716 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Artes D716 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Artes D716 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Artes D716 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Artes D716 Tablet Format Atma

Artes D716 Tablet Format AtmaArtes D716 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Artes D716 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Artes D716 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Artes D716 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Artes D716 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Artes D716 Tablet Yazılım Güncelleme

Artes D716 Tablet Yazılım GüncellemeArtes D716 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Artes D716 tabletler içinde geçerlidir. Artes D716 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Artes D716 Tablet Anakart Onarımı

Artes D716 Tablet Anakart OnarımıArtes D716 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Artes D716 cihazın düşmesi, Artes D716 tablete farklı adaptör takılması, Artes D716 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Artes D716 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Artes D716 tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Artes D716 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Artes D716 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Artes D716 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Artes D716 Tablet Yedek Parça

Artes D716 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Artes D716 Tablet AdaptörArtes D716 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Artes D716 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Artes D716 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Artes D716 Tablet Dokunmatik DeğişimiArtes D716 Tablet Dokunmatik Değişimi

Artes D716 tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Artes D716 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Artes D716 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Artes D716 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Artes D716 Tablet dokumatik kırılması, Artes D716 Tablet Cam değişimi, Artes D716 tablet dokunmatik ekran kırılması, Artes D716 tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Artes D716 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Artes D716 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir