Artes İ-706 Tablet Tamiri

Adana Artes İ-706 Tablet Onarımı

Artes İ-706 Tablet TamiriArtes markalı ve İ-706 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Artes İ-706 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Artes İ-706 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Artes İ-706 Tablet Lcd Ekran DeğişimiArtes İ-706 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Artes İ-706 tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Artes marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Artes İ-706 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Artes İ-706 lcd ekran paneli, Artes İ-706 panel, Artes İ-706 lcd, Artes İ-706 led, Artes İ-706 ekranım kırıldı, Artes İ-706 lcd ekran değişimi, Artes İ-706 ekran mürekkebi aktı, Artes İ-706 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Artes İ-706 ekran kırıldı, Artes İ-706 ekran paneli değişimi, Artes İ-706 ekran adana, Artes İ-706 ekran onarımı

Artes İ-706 Tablet Batarya DeğişimiArtes İ-706 Tablet Batarya Değişimi

Artes İ-706 tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Artes İ-706 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Artes İ-706 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Artes İ-706 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Artes İ-706 marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes İ-706 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes İ-706 Tablet şarj Girişi Değişimi

Artes İ-706 Tablet şarj Girişi DeğişimiArtes İ-706 tabletlerin jack kırılması, Artes İ-706 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Artes İ-706 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Artes İ-706 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Artes İ-706 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Artes İ-706 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes İ-706 marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes İ-706 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArtes İ-706 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Artes İ-706 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Artes İ-706 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Artes İ-706 tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Artes İ-706 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Artes İ-706 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Artes İ-706 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Artes İ-706 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Artes İ-706 Tablet Rom Yüklemeyazılım Artes İ-706 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Artes İ-706 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Artes İ-706 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Artes İ-706 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Artes İ-706 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Artes İ-706 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Artes İ-706 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Artes İ-706 Tablet Format Atma

Artes İ-706 Tablet Format AtmaArtes İ-706 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Artes İ-706 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Artes İ-706 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Artes İ-706 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Artes İ-706 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Artes İ-706 Tablet Yazılım Güncelleme

Artes İ-706 Tablet Yazılım GüncellemeArtes İ-706 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Artes İ-706 tabletler içinde geçerlidir. Artes İ-706 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Artes İ-706 Tablet Anakart Onarımı

Artes İ-706 Tablet Anakart OnarımıArtes İ-706 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Artes İ-706 cihazın düşmesi, Artes İ-706 tablete farklı adaptör takılması, Artes İ-706 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Artes İ-706 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Artes İ-706 tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Artes İ-706 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Artes İ-706 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Artes İ-706 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Artes İ-706 Tablet Yedek Parça

Artes İ-706 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Artes İ-706 Tablet AdaptörArtes İ-706 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Artes İ-706 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Artes İ-706 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Artes İ-706 Tablet Dokunmatik DeğişimiArtes İ-706 Tablet Dokunmatik Değişimi

Artes İ-706 tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Artes İ-706 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Artes İ-706 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Artes İ-706 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Artes İ-706 Tablet dokumatik kırılması, Artes İ-706 Tablet Cam değişimi, Artes İ-706 tablet dokunmatik ekran kırılması, Artes İ-706 tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Artes İ-706 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Artes İ-706 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir