ARTES I702 Tablet Tamiri

Adana ARTES i702 Tablet Onarımı

ARTES i702 Tablet TamiriARTES markalı ve i702 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. ARTES i702 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

ARTES i702 Tablet Ekran Değişimi

ARTES i702 Tablet Ekran DeğişimiARTES i702 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış ARTES i702 tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi ARTES marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. ARTES i702 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; ARTES i702 ekran paneli, ARTES i702 panel, ARTES i702 lcd, ARTES i702 led, ARTES i702 ekranım kırıldı, ARTES i702 lcd ekran paneli değişimi, ARTES i702 lcd ekran mürekkebi aktı, ARTES i702 ekran paneli görüntü vermiyor, ARTES i702 ekran paneli kırıldı, ARTES i702 lcd ekran değişimi, ARTES i702 ekran adana, ARTES i702 ekran onarımı

ARTES i702 Tablet Batarya DeğişimiARTES i702 Tablet Batarya Değişimi

ARTES i702 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız ARTES i702 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz ARTES i702 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan ARTES i702 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak ARTES i702 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. ARTES i702 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

ARTES i702 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

ARTES i702 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiARTES i702 tabletlerin şarj girişi kırılması, ARTES i702 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında ARTES i702 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken ARTES i702 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. ARTES i702 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak ARTES i702 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. ARTES i702 marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

ARTES i702 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiARTES i702 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

ARTES i702 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. ARTES i702 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. ARTES i702 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. ARTES i702 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken ARTES i702 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

ARTES i702 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi ARTES i702 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu ARTES i702 Tablet Rom Yüklemeyazılım ARTES i702 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. ARTES i702 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda ARTES i702 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. ARTES i702 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. ARTES i702 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve ARTES i702 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. ARTES i702 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

ARTES i702 Tablet Format Atma

ARTES i702 Tablet Format AtmaARTES i702 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. ARTES i702 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. ARTES i702 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. ARTES i702 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. ARTES i702 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

ARTES i702 Tablet Yazılım Güncelleme

ARTES i702 Tablet Yazılım GüncellemeARTES i702 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi ARTES i702 tabletler içinde geçerlidir. ARTES i702 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

ARTES i702 Tablet Anakart Onarımı

ARTES i702 Tablet Anakart OnarımıARTES i702 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. ARTES i702 tabletin düşmesi, ARTES i702 tablete farklı adaptör takılması, ARTES i702 cihazın fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan ARTES i702 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış ARTES i702 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan ARTES i702 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan ARTES i702 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  ARTES i702 tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana ARTES i702 Tablet Yedek Parça

ARTES i702 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

ARTES i702 Tablet AdaptörARTES i702 tabletin arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında ARTES i702 tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. ARTES i702 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

ARTES i702 Tablet Dokunmatik DeğişimiARTES i702 Tablet Dokunmatik Değişimi

ARTES i702 tabletlerin dokunmatik değişimi Adana Tablette yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan ARTES i702 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. ARTES i702 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan ARTES i702 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. ARTES i702 Tablet dokumatik kırılması, ARTES i702 Tablet Cam değişimi, ARTES i702 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, ARTES i702 tablet lcd ekran çatlaması gibi durumlarda, ARTES i702 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

ARTES i702 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir