Casper Via T18m Tablet Tamiri

Adana Casper via t18m Tablet Onarımı

Casper via t18m Tablet OnarımıCasper markalı ve via t18m model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Casper via t18m Tabletler için vermiş olduğumuz bir çok hizmet şöyle sıralanabilir:

Casper via t18m Tablet Ekran Değişimi

Casper via t18m Tablet Ekran DeğişimiCasper via t18m tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper via t18m tabletlerin lcd ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Casper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper via t18m Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper via t18m lcd ekran, Casper via t18m panel, Casper via t18m lcd, Casper via t18m led, Casper via t18m ekranım kırıldı, Casper via t18m lcd ekran paneli değişimi, Casper via t18m lcd ekran mürekkebi aktı, Casper via t18m lcd ekran görüntü vermiyor, Casper via t18m lcd ekran paneli kırıldı, Casper via t18m lcd ekran değişimi, Casper via t18m ekran adana, Casper via t18m ekran paneli tamiri

Casper via t18m Tablet Batarya DeğişimiCasper via t18m Tablet Batarya Değişimi

Casper via t18m tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper via t18m tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper via t18m tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper via t18m tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper via t18m marka Tablet bataryalarının değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper via t18m marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper via t18m Tablet Soket Değişimi

Casper via t18m Tablet Dc Jack DeğişimiCasper via t18m tabletlerin dc jack kırılması, Casper via t18m tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper via t18m tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper via t18m Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani şarj girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper via t18m tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper via t18m marka cihazın adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper via t18m marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper via t18m Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper via t18m Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper via t18m tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper via t18m Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper via t18m tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper via t18m tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper via t18m tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper via t18m Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper via t18m tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Casper via t18m Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper via t18m tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper via t18m tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper via t18m tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper via t18m tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper via t18m Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper via t18m tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper via t18m tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper via t18m Tablet Format Atma

Casper via t18m Tablet Format AtmaCasper via t18m tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper via t18m Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper via t18m tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper via t18m tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper via t18m tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper via t18m Tablet Yazılım Güncelleme

Casper via t18m Tablet Yazılım GüncellemeCasper via t18m tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Casper via t18m tabletler içinde geçerlidir. Casper via t18m marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Casper via t18m Tablet Anakart Onarımı

Casper via t18m Tablet Anakart OnarımıCasper via t18m tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Casper via t18m tabletin düşmesi, Casper via t18m tablete farklı adaptör takılması, Casper via t18m tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Casper via t18m tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Casper via t18m tabletin tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Casper via t18m cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Casper via t18m tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Casper via t18m tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Casper via t18m Tablet Yedek Parça

Casper via t18m Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Casper via t18m Tablet AdaptörCasper via t18m cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Casper via t18m tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Casper via t18m tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Casper via t18m Tablet Dokunmatik DeğişimiCasper via t18m Tablet Dokunmatik Değişimi

Casper via t18m tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Casper via t18m tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Casper via t18m tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Casper via t18m tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Casper via t18m Tablet dokumatik kırılması, Casper via t18m Tablet Cam değişimi, Casper via t18m tablet dokunmatik lcd ekran paneli kırılması, Casper via t18m tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Casper via t18m tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Casper via t18m Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir