Evo 7 Inç Tablet Tamiri

Adana Evo 7 inç Tablet Onarımı

Evo 7 inç Tablet OnarımıEvo markalı ve 7 inç model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Evo 7 inç Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Evo 7 inç Tablet Ekran Paneli Değişimi

Evo 7 inç Tablet Lcd Ekran DeğişimiEvo 7 inç tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Evo 7 inç tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Evo marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Evo 7 inç Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Evo 7 inç lcd ekran paneli, Evo 7 inç panel, Evo 7 inç lcd, Evo 7 inç led, Evo 7 inç ekranım kırıldı, Evo 7 inç lcd ekran değişimi, Evo 7 inç ekran mürekkebi aktı, Evo 7 inç ekran görüntü vermiyor, Evo 7 inç ekran paneli kırıldı, Evo 7 inç ekran değişimi, Evo 7 inç lcd ekran paneli adana, Evo 7 inç ekran onarımı

Evo 7 inç Tablet Batarya DeğişimiEvo 7 inç Tablet Batarya Değişimi

Evo 7 inç tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Evo 7 inç tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Evo 7 inç tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Evo 7 inç tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Evo 7 inç marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Evo 7 inç marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Evo 7 inç Tablet şarj Girişi Değişimi

Evo 7 inç Tablet şarj Soketi DeğişimiEvo 7 inç tabletlerin jack kırılması, Evo 7 inç tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Evo 7 inç cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Evo 7 inç Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Evo 7 inç tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Evo 7 inç marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Evo 7 inç marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Evo 7 inç Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEvo 7 inç Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Evo 7 inç tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Evo 7 inç Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Evo 7 inç tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Evo 7 inç tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Evo 7 inç cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Evo 7 inç Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Evo 7 inç tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Evo 7 inç Tablet Rom Yüklemeyazılım Evo 7 inç tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Evo 7 inç tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Evo 7 inç tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Evo 7 inç tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Evo 7 inç Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Evo 7 inç tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Evo 7 inç tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Evo 7 inç Tablet Format Atma

Evo 7 inç Tablet Format AtmaEvo 7 inç tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Evo 7 inç Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Evo 7 inç tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Evo 7 inç tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Evo 7 inç tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Evo 7 inç Tablet Yazılım Güncelleme

Evo 7 inç Tablet Yazılım GüncellemeEvo 7 inç tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Evo 7 inç tabletler içinde geçerlidir. Evo 7 inç marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Evo 7 inç Tablet Anakart Onarımı

Evo 7 inç Tablet Anakart TamiriEvo 7 inç tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Evo 7 inç cihazın düşmesi, Evo 7 inç tablete farklı adaptör takılması, Evo 7 inç tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Evo 7 inç tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Evo 7 inç cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Evo 7 inç cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Evo 7 inç tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Evo 7 inç tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Evo 7 inç Tablet Yedek Parça

Evo 7 inç Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Evo 7 inç Tablet AdaptörEvo 7 inç cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Evo 7 inç cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Evo 7 inç tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Evo 7 inç Tablet Dokunmatik DeğişimiEvo 7 inç Tablet Dokunmatik Değişimi

Evo 7 inç tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Evo 7 inç tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Evo 7 inç tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Evo 7 inç tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Evo 7 inç Tablet dokumatik kırılması, Evo 7 inç Tablet Cam değişimi, Evo 7 inç tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Evo 7 inç tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Evo 7 inç tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Evo 7 inç Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir