Evo TAB K7-HD Tablet Tamiri

Adana Evo TAB K7-HD Tablet Onarımı

Evo TAB K7-HD  Tablet OnarımıEvo markalı ve TAB K7-HD model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Evo TAB K7-HD Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Evo TAB K7-HD Tablet Ekran Paneli Değişimi

Evo TAB K7-HD  Tablet Lcd Ekran DeğişimiEvo TAB K7-HD tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Evo TAB K7-HD tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Evo marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Evo TAB K7-HD Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Evo TAB K7-HD lcd ekran paneli, Evo TAB K7-HD panel, Evo TAB K7-HD lcd, Evo TAB K7-HD led, Evo TAB K7-HD ekranım kırıldı, Evo TAB K7-HD lcd ekran değişimi, Evo TAB K7-HD ekran mürekkebi aktı, Evo TAB K7-HD ekran görüntü vermiyor, Evo TAB K7-HD ekran paneli kırıldı, Evo TAB K7-HD ekran değişimi, Evo TAB K7-HD lcd ekran paneli adana, Evo TAB K7-HD ekran onarımı

Evo TAB K7-HD Tablet Batarya DeğişimiEvo TAB K7-HD  Tablet Batarya Değişimi

Evo TAB K7-HD tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Evo TAB K7-HD tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Evo TAB K7-HD tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Evo TAB K7-HD tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Evo TAB K7-HD marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Evo TAB K7-HD marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Evo TAB K7-HD Tablet şarj Girişi Değişimi

Evo TAB K7-HD  Tablet şarj Soketi DeğişimiEvo TAB K7-HD tabletlerin jack kırılması, Evo TAB K7-HD tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Evo TAB K7-HD cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Evo TAB K7-HD Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Evo TAB K7-HD tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Evo TAB K7-HD marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Evo TAB K7-HD marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Evo TAB K7-HD Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEvo TAB K7-HD  Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Evo TAB K7-HD tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Evo TAB K7-HD Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Evo TAB K7-HD tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Evo TAB K7-HD tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Evo TAB K7-HD cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Evo TAB K7-HD Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Evo TAB K7-HD tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Evo TAB K7-HD  Tablet Rom Yüklemeyazılım Evo TAB K7-HD tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Evo TAB K7-HD tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Evo TAB K7-HD tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Evo TAB K7-HD tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Evo TAB K7-HD Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Evo TAB K7-HD tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Evo TAB K7-HD tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Evo TAB K7-HD Tablet Format Atma

Evo TAB K7-HD  Tablet Format AtmaEvo TAB K7-HD tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Evo TAB K7-HD Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Evo TAB K7-HD tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Evo TAB K7-HD tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Evo TAB K7-HD tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Evo TAB K7-HD Tablet Yazılım Güncelleme

Evo TAB K7-HD  Tablet Yazılım GüncellemeEvo TAB K7-HD tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Evo TAB K7-HD tabletler içinde geçerlidir. Evo TAB K7-HD marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Evo TAB K7-HD Tablet Anakart Onarımı

Evo TAB K7-HD  Tablet Anakart TamiriEvo TAB K7-HD tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Evo TAB K7-HD cihazın düşmesi, Evo TAB K7-HD tablete farklı adaptör takılması, Evo TAB K7-HD tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Evo TAB K7-HD tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Evo TAB K7-HD cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Evo TAB K7-HD cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Evo TAB K7-HD tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Evo TAB K7-HD tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Evo TAB K7-HD Tablet Yedek Parça

Evo TAB K7-HD Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Evo TAB K7-HD  Tablet AdaptörEvo TAB K7-HD cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Evo TAB K7-HD cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Evo TAB K7-HD tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Evo TAB K7-HD Tablet Dokunmatik DeğişimiEvo TAB K7-HD  Tablet Dokunmatik Değişimi

Evo TAB K7-HD tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Evo TAB K7-HD tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Evo TAB K7-HD tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Evo TAB K7-HD tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Evo TAB K7-HD Tablet dokumatik kırılması, Evo TAB K7-HD Tablet Cam değişimi, Evo TAB K7-HD tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Evo TAB K7-HD tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Evo TAB K7-HD tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Evo TAB K7-HD Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir