Exper EASYPAD-P10AN Tablet Tamiri

Adana Exper EASYPAD-P10AN Tablet Tamiri

Exper EASYPAD-P10AN Tablet OnarımıExper markalı ve EASYPAD-P10AN model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Exper EASYPAD-P10AN Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Ekran Paneli Değişimi

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Ekran DeğişimiExper EASYPAD-P10AN tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Exper EASYPAD-P10AN tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Exper marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Exper EASYPAD-P10AN Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Exper EASYPAD-P10AN lcd ekran, Exper EASYPAD-P10AN panel, Exper EASYPAD-P10AN lcd, Exper EASYPAD-P10AN led, Exper EASYPAD-P10AN ekranım kırıldı, Exper EASYPAD-P10AN lcd ekran değişimi, Exper EASYPAD-P10AN lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Exper EASYPAD-P10AN lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Exper EASYPAD-P10AN lcd ekran kırıldı, Exper EASYPAD-P10AN lcd ekran paneli değişimi, Exper EASYPAD-P10AN lcd ekran adana, Exper EASYPAD-P10AN lcd ekran paneli onarımı

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Batarya DeğişimiExper EASYPAD-P10AN Tablet Batarya Değişimi

Exper EASYPAD-P10AN tabletlerin batarya değişimleri firmamızda yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Exper EASYPAD-P10AN tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Exper EASYPAD-P10AN tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Exper EASYPAD-P10AN tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Exper EASYPAD-P10AN marka Tablet bataryalarının değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper EASYPAD-P10AN marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Adaptör Girişi Değişimi

Exper EASYPAD-P10AN Tablet şarj Girişi DeğişimiExper EASYPAD-P10AN tabletlerin dc jack kırılması, Exper EASYPAD-P10AN tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Exper EASYPAD-P10AN tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Exper EASYPAD-P10AN Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Exper EASYPAD-P10AN tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Exper EASYPAD-P10AN marka tabletin adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper EASYPAD-P10AN marka tablet dc jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExper EASYPAD-P10AN Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Exper EASYPAD-P10AN tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Exper EASYPAD-P10AN Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Exper EASYPAD-P10AN tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Exper EASYPAD-P10AN tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Exper EASYPAD-P10AN tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Exper EASYPAD-P10AN tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Exper EASYPAD-P10AN Tablet Rom Yüklemeyazılım Exper EASYPAD-P10AN tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Exper EASYPAD-P10AN tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Exper EASYPAD-P10AN tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Exper EASYPAD-P10AN tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Exper EASYPAD-P10AN Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Exper EASYPAD-P10AN tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Exper EASYPAD-P10AN tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Format Atma

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Format AtmaExper EASYPAD-P10AN tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Exper EASYPAD-P10AN Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Exper EASYPAD-P10AN tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Exper EASYPAD-P10AN tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Exper EASYPAD-P10AN tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Yazılım Güncelleme

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Yazılım GüncellemeExper EASYPAD-P10AN tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Exper EASYPAD-P10AN tabletler içinde geçerlidir. Exper EASYPAD-P10AN marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Anakart Tamiri

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Anakart OnarımıExper EASYPAD-P10AN tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Exper EASYPAD-P10AN tabletin düşmesi, Exper EASYPAD-P10AN tablete farklı adaptör takılması, Exper EASYPAD-P10AN cihazın fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Exper EASYPAD-P10AN tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Exper EASYPAD-P10AN tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Exper EASYPAD-P10AN tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Exper EASYPAD-P10AN tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Exper EASYPAD-P10AN tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Exper EASYPAD-P10AN Tablet Yedek Parça

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Exper EASYPAD-P10AN Tablet AdaptörExper EASYPAD-P10AN cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Exper EASYPAD-P10AN tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Exper EASYPAD-P10AN tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Exper EASYPAD-P10AN Tablet Dokunmatik DeğişimiExper EASYPAD-P10AN Tablet Dokunmatik Değişimi

Exper EASYPAD-P10AN tabletlerin dokunmatik değişimi Adana Tablette yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Exper EASYPAD-P10AN tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Exper EASYPAD-P10AN tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Exper EASYPAD-P10AN tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Exper EASYPAD-P10AN Tablet dokumatik kırılması, Exper EASYPAD-P10AN Tablet Cam değişimi, Exper EASYPAD-P10AN tablet dokunmatik lcd ekran paneli kırılması, Exper EASYPAD-P10AN tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Exper EASYPAD-P10AN tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Exper EASYPAD-P10AN Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir