Exper H7D Tablet Tamiri

Adana Exper H7D Tablet Onarımı

Exper H7D Tablet OnarımıExper markalı ve H7D model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Exper H7D Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Exper H7D Tablet Ekran Paneli Değişimi

Exper H7D Tablet Lcd Ekran DeğişimiExper H7D tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Exper H7D tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Exper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Exper H7D Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Exper H7D lcd ekran paneli, Exper H7D panel, Exper H7D lcd, Exper H7D led, Exper H7D ekranım kırıldı, Exper H7D lcd ekran değişimi, Exper H7D ekran mürekkebi aktı, Exper H7D ekran görüntü vermiyor, Exper H7D ekran paneli kırıldı, Exper H7D ekran değişimi, Exper H7D lcd ekran paneli adana, Exper H7D ekran onarımı

Exper H7D Tablet Batarya DeğişimiExper H7D Tablet Batarya Değişimi

Exper H7D tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Exper H7D tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Exper H7D tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Exper H7D tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Exper H7D marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper H7D marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper H7D Tablet şarj Girişi Değişimi

Exper H7D Tablet şarj Soketi DeğişimiExper H7D tabletlerin jack kırılması, Exper H7D tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Exper H7D cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Exper H7D Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Exper H7D tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Exper H7D marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper H7D marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper H7D Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExper H7D Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Exper H7D tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Exper H7D Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Exper H7D tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Exper H7D tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Exper H7D cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Exper H7D Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Exper H7D tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Exper H7D Tablet Rom Yüklemeyazılım Exper H7D tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Exper H7D tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Exper H7D tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Exper H7D tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Exper H7D Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Exper H7D tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Exper H7D tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Exper H7D Tablet Format Atma

Exper H7D Tablet Format AtmaExper H7D tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Exper H7D Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Exper H7D tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Exper H7D tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Exper H7D tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Exper H7D Tablet Yazılım Güncelleme

Exper H7D Tablet Yazılım GüncellemeExper H7D tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Exper H7D tabletler içinde geçerlidir. Exper H7D marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Exper H7D Tablet Anakart Onarımı

Exper H7D Tablet Anakart TamiriExper H7D tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Exper H7D cihazın düşmesi, Exper H7D tablete farklı adaptör takılması, Exper H7D tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Exper H7D tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Exper H7D cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Exper H7D cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Exper H7D tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Exper H7D tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Exper H7D Tablet Yedek Parça

Exper H7D Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Exper H7D Tablet AdaptörExper H7D cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Exper H7D cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Exper H7D tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Exper H7D Tablet Dokunmatik DeğişimiExper H7D Tablet Dokunmatik Değişimi

Exper H7D tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Exper H7D tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Exper H7D tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Exper H7D tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Exper H7D Tablet dokumatik kırılması, Exper H7D Tablet Cam değişimi, Exper H7D tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Exper H7D tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Exper H7D tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Exper H7D Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir