Exper Toby Tablet Tamiri

Adana Exper Toby Tablet Tamiri

Exper Toby Tablet OnarımıExper markalı ve Toby model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Exper Toby Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Exper Toby Tablet Ekran Paneli Değişimi

Exper Toby Tablet Ekran DeğişimiExper Toby tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Exper Toby tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Exper marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Exper Toby Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Exper Toby lcd ekran, Exper Toby panel, Exper Toby lcd, Exper Toby led, Exper Toby ekranım kırıldı, Exper Toby lcd ekran değişimi, Exper Toby lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Exper Toby lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Exper Toby lcd ekran kırıldı, Exper Toby lcd ekran paneli değişimi, Exper Toby lcd ekran adana, Exper Toby lcd ekran paneli onarımı

Exper Toby Tablet Batarya DeğişimiExper Toby Tablet Batarya Değişimi

Exper Toby tabletlerin batarya değişimleri firmamızda yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Exper Toby tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Exper Toby tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Exper Toby tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Exper Toby marka Tablet bataryalarının değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper Toby marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper Toby Tablet Adaptör Girişi Değişimi

Exper Toby Tablet şarj Girişi DeğişimiExper Toby tabletlerin dc jack kırılması, Exper Toby tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Exper Toby tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Exper Toby Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Exper Toby tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Exper Toby marka tabletin adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper Toby marka tablet dc jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper Toby Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExper Toby Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Exper Toby tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Exper Toby Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Exper Toby tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Exper Toby tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Exper Toby tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Exper Toby Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Exper Toby tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Exper Toby Tablet Rom Yüklemeyazılım Exper Toby tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Exper Toby tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Exper Toby tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Exper Toby tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Exper Toby Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Exper Toby tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Exper Toby tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Exper Toby Tablet Format Atma

Exper Toby Tablet Format AtmaExper Toby tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Exper Toby Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Exper Toby tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Exper Toby tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Exper Toby tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Exper Toby Tablet Yazılım Güncelleme

Exper Toby Tablet Yazılım GüncellemeExper Toby tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Exper Toby tabletler içinde geçerlidir. Exper Toby marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Exper Toby Tablet Anakart Tamiri

Exper Toby Tablet Anakart OnarımıExper Toby tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Exper Toby tabletin düşmesi, Exper Toby tablete farklı adaptör takılması, Exper Toby cihazın fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Exper Toby tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Exper Toby tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Exper Toby tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Exper Toby tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Exper Toby tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Exper Toby Tablet Yedek Parça

Exper Toby Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Exper Toby Tablet AdaptörExper Toby cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Exper Toby tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Exper Toby tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Exper Toby Tablet Dokunmatik DeğişimiExper Toby Tablet Dokunmatik Değişimi

Exper Toby tabletlerin dokunmatik değişimi Adana Tablette yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Exper Toby tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Exper Toby tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Exper Toby tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Exper Toby Tablet dokumatik kırılması, Exper Toby Tablet Cam değişimi, Exper Toby tablet dokunmatik lcd ekran paneli kırılması, Exper Toby tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Exper Toby tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Exper Toby Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir