Ezcool M2 Smart Tablet Tamiri

Adana Ezcool M2 Smart Tablet Tamiri

Ezcool M2 Smart Tablet TamiriEzcool markalı ve M2 Smart model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Ezcool M2 Smart Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Ezcool M2 Smart Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Ezcool M2 Smart Tablet Ekran Paneli DeğişimiEzcool M2 Smart tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Ezcool M2 Smart tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Ezcool marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Ezcool M2 Smart Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Ezcool M2 Smart lcd ekran paneli, Ezcool M2 Smart panel, Ezcool M2 Smart lcd, Ezcool M2 Smart led, Ezcool M2 Smart ekranım kırıldı, Ezcool M2 Smart ekran paneli değişimi, Ezcool M2 Smart ekran paneli mürekkebi aktı, Ezcool M2 Smart lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Ezcool M2 Smart ekran kırıldı, Ezcool M2 Smart ekran değişimi, Ezcool M2 Smart ekran adana, Ezcool M2 Smart ekran onarımı

Ezcool M2 Smart Tablet Batarya DeğişimiEzcool M2 Smart Tablet Batarya Değişimi

Ezcool M2 Smart tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Ezcool M2 Smart tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Ezcool M2 Smart tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Ezcool M2 Smart tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool M2 Smart marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool M2 Smart marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool M2 Smart Tablet şarj Girişi Değişimi

Ezcool M2 Smart Tablet Jack DeğişimiEzcool M2 Smart tabletlerin jack kırılması, Ezcool M2 Smart tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Ezcool M2 Smart tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Ezcool M2 Smart Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Ezcool M2 Smart tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool M2 Smart marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool M2 Smart marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool M2 Smart Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEzcool M2 Smart Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Ezcool M2 Smart tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Ezcool M2 Smart Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Ezcool M2 Smart tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Ezcool M2 Smart tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Ezcool M2 Smart tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Ezcool M2 Smart Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Ezcool M2 Smart tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Ezcool M2 Smart Tablet Rom Yüklemeyazılım Ezcool M2 Smart tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Ezcool M2 Smart tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Ezcool M2 Smart tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Ezcool M2 Smart tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Ezcool M2 Smart Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Ezcool M2 Smart tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Ezcool M2 Smart tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Ezcool M2 Smart Tablet Format Atma

Ezcool M2 Smart Tablet Format AtmaEzcool M2 Smart tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Ezcool M2 Smart Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Ezcool M2 Smart tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Ezcool M2 Smart tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Ezcool M2 Smart tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ezcool M2 Smart Tablet Yazılım Güncelleme

Ezcool M2 Smart Tablet Yazılım GüncellemeEzcool M2 Smart tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Ezcool M2 Smart tabletler içinde geçerlidir. Ezcool M2 Smart marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ezcool M2 Smart Tablet Anakart Tamiri

Ezcool M2 Smart Tablet Anakart TamiriEzcool M2 Smart tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Ezcool M2 Smart cihazın düşmesi, Ezcool M2 Smart tablete farklı adaptör takılması, Ezcool M2 Smart tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Ezcool M2 Smart tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Ezcool M2 Smart cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Ezcool M2 Smart cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Ezcool M2 Smart tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Ezcool M2 Smart tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Ezcool M2 Smart Tablet Yedek Parça

Ezcool M2 Smart Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Ezcool M2 Smart Tablet AdaptörEzcool M2 Smart cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Ezcool M2 Smart cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Ezcool M2 Smart tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Ezcool M2 Smart Tablet Dokunmatik DeğişimiEzcool M2 Smart Tablet Dokunmatik Değişimi

Ezcool M2 Smart tabletlerin dokunmatik değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Ezcool M2 Smart tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Ezcool M2 Smart tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Ezcool M2 Smart tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Ezcool M2 Smart Tablet dokumatik kırılması, Ezcool M2 Smart Tablet Cam değişimi, Ezcool M2 Smart tablet dokunmatik lcd ekran paneli kırılması, Ezcool M2 Smart tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Ezcool M2 Smart tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Ezcool M2 Smart Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir