Ezcool M3 Smar Tablet Tamiri

Adana Ezcool M3 Smar Tablet Tamiri

Ezcool M3 Smar Tablet TamiriEzcool markalı ve M3 Smar model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Ezcool M3 Smar Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Ezcool M3 Smar Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Ezcool M3 Smar Tablet Ekran Paneli DeğişimiEzcool M3 Smar tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Ezcool M3 Smar tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Ezcool marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Ezcool M3 Smar Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Ezcool M3 Smar lcd ekran paneli, Ezcool M3 Smar panel, Ezcool M3 Smar lcd, Ezcool M3 Smar led, Ezcool M3 Smar ekranım kırıldı, Ezcool M3 Smar ekran paneli değişimi, Ezcool M3 Smar ekran paneli mürekkebi aktı, Ezcool M3 Smar lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Ezcool M3 Smar ekran kırıldı, Ezcool M3 Smar ekran değişimi, Ezcool M3 Smar ekran adana, Ezcool M3 Smar ekran onarımı

Ezcool M3 Smar Tablet Batarya DeğişimiEzcool M3 Smar Tablet Batarya Değişimi

Ezcool M3 Smar tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Ezcool M3 Smar tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Ezcool M3 Smar tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Ezcool M3 Smar tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool M3 Smar marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool M3 Smar marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool M3 Smar Tablet şarj Girişi Değişimi

Ezcool M3 Smar Tablet Jack DeğişimiEzcool M3 Smar tabletlerin jack kırılması, Ezcool M3 Smar tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Ezcool M3 Smar tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Ezcool M3 Smar Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Ezcool M3 Smar tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool M3 Smar marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool M3 Smar marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool M3 Smar Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEzcool M3 Smar Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Ezcool M3 Smar tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Ezcool M3 Smar Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Ezcool M3 Smar tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Ezcool M3 Smar tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Ezcool M3 Smar tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Ezcool M3 Smar Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Ezcool M3 Smar tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Ezcool M3 Smar Tablet Rom Yüklemeyazılım Ezcool M3 Smar tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Ezcool M3 Smar tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Ezcool M3 Smar tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Ezcool M3 Smar tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Ezcool M3 Smar Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Ezcool M3 Smar tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Ezcool M3 Smar tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Ezcool M3 Smar Tablet Format Atma

Ezcool M3 Smar Tablet Format AtmaEzcool M3 Smar tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Ezcool M3 Smar Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Ezcool M3 Smar tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Ezcool M3 Smar tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Ezcool M3 Smar tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ezcool M3 Smar Tablet Yazılım Güncelleme

Ezcool M3 Smar Tablet Yazılım GüncellemeEzcool M3 Smar tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Ezcool M3 Smar tabletler içinde geçerlidir. Ezcool M3 Smar marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ezcool M3 Smar Tablet Anakart Tamiri

Ezcool M3 Smar Tablet Anakart TamiriEzcool M3 Smar tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Ezcool M3 Smar cihazın düşmesi, Ezcool M3 Smar tablete farklı adaptör takılması, Ezcool M3 Smar tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Ezcool M3 Smar tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Ezcool M3 Smar cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Ezcool M3 Smar cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Ezcool M3 Smar tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Ezcool M3 Smar tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Ezcool M3 Smar Tablet Yedek Parça

Ezcool M3 Smar Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Ezcool M3 Smar Tablet AdaptörEzcool M3 Smar cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Ezcool M3 Smar cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Ezcool M3 Smar tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Ezcool M3 Smar Tablet Dokunmatik DeğişimiEzcool M3 Smar Tablet Dokunmatik Değişimi

Ezcool M3 Smar tabletlerin dokunmatik değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Ezcool M3 Smar tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Ezcool M3 Smar tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Ezcool M3 Smar tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Ezcool M3 Smar Tablet dokumatik kırılması, Ezcool M3 Smar Tablet Cam değişimi, Ezcool M3 Smar tablet dokunmatik lcd ekran paneli kırılması, Ezcool M3 Smar tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Ezcool M3 Smar tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Ezcool M3 Smar Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir