Ezcool M3 Smart Tablet Tamiri

Adana Ezcool M3 Smart Tablet Onarımı

Ezcool M3 Smart Tablet OnarımıEzcool markalı ve M3 Smart model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Ezcool M3 Smart Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Ezcool M3 Smart Tablet Ekran Paneli Değişimi

Ezcool M3 Smart Tablet Lcd Ekran DeğişimiEzcool M3 Smart tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Ezcool M3 Smart tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Ezcool marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Ezcool M3 Smart Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Ezcool M3 Smart lcd ekran paneli, Ezcool M3 Smart panel, Ezcool M3 Smart lcd, Ezcool M3 Smart led, Ezcool M3 Smart ekranım kırıldı, Ezcool M3 Smart lcd ekran değişimi, Ezcool M3 Smart ekran mürekkebi aktı, Ezcool M3 Smart ekran görüntü vermiyor, Ezcool M3 Smart ekran paneli kırıldı, Ezcool M3 Smart ekran değişimi, Ezcool M3 Smart lcd ekran paneli adana, Ezcool M3 Smart ekran onarımı

Ezcool M3 Smart Tablet Batarya DeğişimiEzcool M3 Smart Tablet Batarya Değişimi

Ezcool M3 Smart tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Ezcool M3 Smart tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Ezcool M3 Smart tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Ezcool M3 Smart tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool M3 Smart marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool M3 Smart marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool M3 Smart Tablet şarj Girişi Değişimi

Ezcool M3 Smart Tablet şarj Soketi DeğişimiEzcool M3 Smart tabletlerin jack kırılması, Ezcool M3 Smart tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Ezcool M3 Smart cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Ezcool M3 Smart Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Ezcool M3 Smart tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool M3 Smart marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool M3 Smart marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool M3 Smart Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEzcool M3 Smart Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Ezcool M3 Smart tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Ezcool M3 Smart Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Ezcool M3 Smart tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Ezcool M3 Smart tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Ezcool M3 Smart cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Ezcool M3 Smart Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Ezcool M3 Smart tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Ezcool M3 Smart Tablet Rom Yüklemeyazılım Ezcool M3 Smart tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Ezcool M3 Smart tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Ezcool M3 Smart tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Ezcool M3 Smart tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Ezcool M3 Smart Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Ezcool M3 Smart tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Ezcool M3 Smart tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Ezcool M3 Smart Tablet Format Atma

Ezcool M3 Smart Tablet Format AtmaEzcool M3 Smart tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Ezcool M3 Smart Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Ezcool M3 Smart tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Ezcool M3 Smart tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Ezcool M3 Smart tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ezcool M3 Smart Tablet Yazılım Güncelleme

Ezcool M3 Smart Tablet Yazılım GüncellemeEzcool M3 Smart tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Ezcool M3 Smart tabletler içinde geçerlidir. Ezcool M3 Smart marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ezcool M3 Smart Tablet Anakart Onarımı

Ezcool M3 Smart Tablet Anakart TamiriEzcool M3 Smart tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Ezcool M3 Smart cihazın düşmesi, Ezcool M3 Smart tablete farklı adaptör takılması, Ezcool M3 Smart tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Ezcool M3 Smart tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Ezcool M3 Smart cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Ezcool M3 Smart cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Ezcool M3 Smart tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Ezcool M3 Smart tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Ezcool M3 Smart Tablet Yedek Parça

Ezcool M3 Smart Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Ezcool M3 Smart Tablet AdaptörEzcool M3 Smart cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Ezcool M3 Smart cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Ezcool M3 Smart tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Ezcool M3 Smart Tablet Dokunmatik DeğişimiEzcool M3 Smart Tablet Dokunmatik Değişimi

Ezcool M3 Smart tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Ezcool M3 Smart tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Ezcool M3 Smart tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Ezcool M3 Smart tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Ezcool M3 Smart Tablet dokumatik kırılması, Ezcool M3 Smart Tablet Cam değişimi, Ezcool M3 Smart tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Ezcool M3 Smart tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Ezcool M3 Smart tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Ezcool M3 Smart Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir