Ezcool M5 Tablet Tamiri

Adana Ezcool M5 Tablet Onarımı

Ezcool M5 Tablet OnarımıEzcool markalı ve M5 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Ezcool M5 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Ezcool M5 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Ezcool M5 Tablet Lcd Ekran DeğişimiEzcool M5 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Ezcool M5 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Ezcool marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Ezcool M5 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Ezcool M5 lcd ekran paneli, Ezcool M5 panel, Ezcool M5 lcd, Ezcool M5 led, Ezcool M5 ekranım kırıldı, Ezcool M5 lcd ekran değişimi, Ezcool M5 ekran mürekkebi aktı, Ezcool M5 ekran görüntü vermiyor, Ezcool M5 ekran paneli kırıldı, Ezcool M5 ekran değişimi, Ezcool M5 lcd ekran paneli adana, Ezcool M5 ekran onarımı

Ezcool M5 Tablet Batarya DeğişimiEzcool M5 Tablet Batarya Değişimi

Ezcool M5 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Ezcool M5 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Ezcool M5 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Ezcool M5 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool M5 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool M5 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool M5 Tablet şarj Girişi Değişimi

Ezcool M5 Tablet şarj Soketi DeğişimiEzcool M5 tabletlerin jack kırılması, Ezcool M5 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Ezcool M5 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Ezcool M5 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Ezcool M5 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool M5 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool M5 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool M5 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEzcool M5 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Ezcool M5 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Ezcool M5 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Ezcool M5 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Ezcool M5 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Ezcool M5 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Ezcool M5 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Ezcool M5 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Ezcool M5 Tablet Rom Yüklemeyazılım Ezcool M5 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Ezcool M5 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Ezcool M5 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Ezcool M5 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Ezcool M5 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Ezcool M5 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Ezcool M5 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Ezcool M5 Tablet Format Atma

Ezcool M5 Tablet Format AtmaEzcool M5 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Ezcool M5 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Ezcool M5 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Ezcool M5 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Ezcool M5 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ezcool M5 Tablet Yazılım Güncelleme

Ezcool M5 Tablet Yazılım GüncellemeEzcool M5 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Ezcool M5 tabletler içinde geçerlidir. Ezcool M5 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ezcool M5 Tablet Anakart Onarımı

Ezcool M5 Tablet Anakart TamiriEzcool M5 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Ezcool M5 cihazın düşmesi, Ezcool M5 tablete farklı adaptör takılması, Ezcool M5 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Ezcool M5 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Ezcool M5 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Ezcool M5 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Ezcool M5 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Ezcool M5 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Ezcool M5 Tablet Yedek Parça

Ezcool M5 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Ezcool M5 Tablet AdaptörEzcool M5 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Ezcool M5 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Ezcool M5 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Ezcool M5 Tablet Dokunmatik DeğişimiEzcool M5 Tablet Dokunmatik Değişimi

Ezcool M5 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Ezcool M5 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Ezcool M5 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Ezcool M5 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Ezcool M5 Tablet dokumatik kırılması, Ezcool M5 Tablet Cam değişimi, Ezcool M5 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Ezcool M5 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Ezcool M5 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Ezcool M5 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir