Ezcool Smart Touch Tablet Tamiri

Adana Ezcool Smart Touch Tablet Onarımı

Ezcool Smart Touch Tablet OnarımıEzcool markalı ve Smart Touch model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Ezcool Smart Touch Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Ezcool Smart Touch Tablet Ekran Paneli Değişimi

Ezcool Smart Touch Tablet Lcd Ekran DeğişimiEzcool Smart Touch tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Ezcool Smart Touch tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Ezcool marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Ezcool Smart Touch Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Ezcool Smart Touch lcd ekran paneli, Ezcool Smart Touch panel, Ezcool Smart Touch lcd, Ezcool Smart Touch led, Ezcool Smart Touch ekranım kırıldı, Ezcool Smart Touch lcd ekran değişimi, Ezcool Smart Touch ekran mürekkebi aktı, Ezcool Smart Touch ekran görüntü vermiyor, Ezcool Smart Touch ekran paneli kırıldı, Ezcool Smart Touch ekran değişimi, Ezcool Smart Touch lcd ekran paneli adana, Ezcool Smart Touch ekran onarımı

Ezcool Smart Touch Tablet Batarya DeğişimiEzcool Smart Touch Tablet Batarya Değişimi

Ezcool Smart Touch tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Ezcool Smart Touch tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Ezcool Smart Touch tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Ezcool Smart Touch tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool Smart Touch marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool Smart Touch marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool Smart Touch Tablet şarj Girişi Değişimi

Ezcool Smart Touch Tablet şarj Soketi DeğişimiEzcool Smart Touch tabletlerin jack kırılması, Ezcool Smart Touch tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Ezcool Smart Touch cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Ezcool Smart Touch Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Ezcool Smart Touch tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Ezcool Smart Touch marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ezcool Smart Touch marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Ezcool Smart Touch Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEzcool Smart Touch Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Ezcool Smart Touch tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Ezcool Smart Touch Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Ezcool Smart Touch tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Ezcool Smart Touch tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Ezcool Smart Touch cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Ezcool Smart Touch Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Ezcool Smart Touch tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Ezcool Smart Touch Tablet Rom Yüklemeyazılım Ezcool Smart Touch tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Ezcool Smart Touch tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Ezcool Smart Touch tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Ezcool Smart Touch tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Ezcool Smart Touch Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Ezcool Smart Touch tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Ezcool Smart Touch tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Ezcool Smart Touch Tablet Format Atma

Ezcool Smart Touch Tablet Format AtmaEzcool Smart Touch tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Ezcool Smart Touch Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Ezcool Smart Touch tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Ezcool Smart Touch tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Ezcool Smart Touch tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ezcool Smart Touch Tablet Yazılım Güncelleme

Ezcool Smart Touch Tablet Yazılım GüncellemeEzcool Smart Touch tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Ezcool Smart Touch tabletler içinde geçerlidir. Ezcool Smart Touch marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ezcool Smart Touch Tablet Anakart Onarımı

Ezcool Smart Touch Tablet Anakart TamiriEzcool Smart Touch tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Ezcool Smart Touch cihazın düşmesi, Ezcool Smart Touch tablete farklı adaptör takılması, Ezcool Smart Touch tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Ezcool Smart Touch tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Ezcool Smart Touch cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Ezcool Smart Touch cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Ezcool Smart Touch tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Ezcool Smart Touch tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Ezcool Smart Touch Tablet Yedek Parça

Ezcool Smart Touch Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Ezcool Smart Touch Tablet AdaptörEzcool Smart Touch cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Ezcool Smart Touch cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Ezcool Smart Touch tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Ezcool Smart Touch Tablet Dokunmatik DeğişimiEzcool Smart Touch Tablet Dokunmatik Değişimi

Ezcool Smart Touch tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Ezcool Smart Touch tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Ezcool Smart Touch tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Ezcool Smart Touch tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Ezcool Smart Touch Tablet dokumatik kırılması, Ezcool Smart Touch Tablet Cam değişimi, Ezcool Smart Touch tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Ezcool Smart Touch tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Ezcool Smart Touch tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Ezcool Smart Touch Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir