EZCOOL Z5 QUAD Tablet Tamiri

Adana EZCOOL Z5 QUAD Tablet Tamiri

EZCOOL Z5 QUAD Tablet TamiriEZCOOL markalı ve Z5 QUAD model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. EZCOOL Z5 QUAD Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Ekran DeğişimiEZCOOL Z5 QUAD tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış EZCOOL Z5 QUAD tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi EZCOOL marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. EZCOOL Z5 QUAD Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; EZCOOL Z5 QUAD ekran, EZCOOL Z5 QUAD panel, EZCOOL Z5 QUAD lcd, EZCOOL Z5 QUAD led, EZCOOL Z5 QUAD ekranım kırıldı, EZCOOL Z5 QUAD ekran değişimi, EZCOOL Z5 QUAD ekran paneli mürekkebi aktı, EZCOOL Z5 QUAD ekran paneli görüntü vermiyor, EZCOOL Z5 QUAD ekran kırıldı, EZCOOL Z5 QUAD lcd ekran paneli değişimi, EZCOOL Z5 QUAD ekran paneli adana, EZCOOL Z5 QUAD ekran paneli onarımı

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Batarya DeğişimiEZCOOL Z5 QUAD Tablet Batarya Değişimi

EZCOOL Z5 QUAD tabletlerin batarya değişimleri firmamızda yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız EZCOOL Z5 QUAD tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz EZCOOL Z5 QUAD tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan EZCOOL Z5 QUAD tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak EZCOOL Z5 QUAD marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. EZCOOL Z5 QUAD marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Adaptör Soketi Değişimi

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Adaptör Girişi DeğişimiEZCOOL Z5 QUAD tabletlerin şarj soketi kırılması, EZCOOL Z5 QUAD tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında EZCOOL Z5 QUAD cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken EZCOOL Z5 QUAD Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. EZCOOL Z5 QUAD tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak EZCOOL Z5 QUAD marka cihazın adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. EZCOOL Z5 QUAD marka tablet dc jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör dc jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEZCOOL Z5 QUAD Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

EZCOOL Z5 QUAD tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. EZCOOL Z5 QUAD Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. EZCOOL Z5 QUAD tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. EZCOOL Z5 QUAD tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken EZCOOL Z5 QUAD tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi EZCOOL Z5 QUAD tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu EZCOOL Z5 QUAD Tablet Rom Yüklemeyazılım EZCOOL Z5 QUAD tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. EZCOOL Z5 QUAD tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda EZCOOL Z5 QUAD tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. EZCOOL Z5 QUAD tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. EZCOOL Z5 QUAD Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve EZCOOL Z5 QUAD tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. EZCOOL Z5 QUAD tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Format Atma

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Format AtmaEZCOOL Z5 QUAD tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. EZCOOL Z5 QUAD Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. EZCOOL Z5 QUAD tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. EZCOOL Z5 QUAD tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. EZCOOL Z5 QUAD tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Yazılım Güncelleme

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Yazılım GüncellemeEZCOOL Z5 QUAD tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi EZCOOL Z5 QUAD tabletler içinde geçerlidir. EZCOOL Z5 QUAD marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Anakart Onarımı

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Anakart TamiriEZCOOL Z5 QUAD tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. EZCOOL Z5 QUAD cihazın düşmesi, EZCOOL Z5 QUAD tablete farklı adaptör takılması, EZCOOL Z5 QUAD tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan EZCOOL Z5 QUAD tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış EZCOOL Z5 QUAD tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan EZCOOL Z5 QUAD tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan EZCOOL Z5 QUAD tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  EZCOOL Z5 QUAD tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana EZCOOL Z5 QUAD Tablet Yedek Parça

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

EZCOOL Z5 QUAD Tablet AdaptörEZCOOL Z5 QUAD tabletin arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında EZCOOL Z5 QUAD tabletin adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. EZCOOL Z5 QUAD tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

EZCOOL Z5 QUAD Tablet Dokunmatik DeğişimiEZCOOL Z5 QUAD Tablet Dokunmatik Değişimi

EZCOOL Z5 QUAD tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan EZCOOL Z5 QUAD tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. EZCOOL Z5 QUAD tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan EZCOOL Z5 QUAD tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. EZCOOL Z5 QUAD Tablet dokumatik kırılması, EZCOOL Z5 QUAD Tablet Cam değişimi, EZCOOL Z5 QUAD tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, EZCOOL Z5 QUAD tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, EZCOOL Z5 QUAD tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

EZCOOL Z5 QUAD Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir