Firebrand PH20W Tablet Tamiri

Adana Firebrand PH20W Tablet Onarımı

Firebrand PH20W Tablet TamiriFirebrand markalı ve PH20W model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Firebrand PH20W Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Firebrand PH20W Tablet Ekran Paneli Değişimi

Firebrand PH20W Tablet Lcd Ekran DeğişimiFirebrand PH20W tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Firebrand PH20W tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Firebrand marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Firebrand PH20W Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Firebrand PH20W lcd ekran paneli, Firebrand PH20W panel, Firebrand PH20W lcd, Firebrand PH20W led, Firebrand PH20W ekranım kırıldı, Firebrand PH20W lcd ekran değişimi, Firebrand PH20W ekran mürekkebi aktı, Firebrand PH20W lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Firebrand PH20W ekran kırıldı, Firebrand PH20W ekran paneli değişimi, Firebrand PH20W ekran adana, Firebrand PH20W ekran onarımı

Firebrand PH20W Tablet Batarya DeğişimiFirebrand PH20W Tablet Batarya Değişimi

Firebrand PH20W tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Firebrand PH20W tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Firebrand PH20W tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Firebrand PH20W tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Firebrand PH20W marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Firebrand PH20W marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Firebrand PH20W Tablet şarj Girişi Değişimi

Firebrand PH20W Tablet şarj Girişi DeğişimiFirebrand PH20W tabletlerin jack kırılması, Firebrand PH20W tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Firebrand PH20W tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Firebrand PH20W Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Firebrand PH20W tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Firebrand PH20W marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Firebrand PH20W marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Firebrand PH20W Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiFirebrand PH20W Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Firebrand PH20W tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Firebrand PH20W Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Firebrand PH20W tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Firebrand PH20W tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Firebrand PH20W cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Firebrand PH20W Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Firebrand PH20W tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Firebrand PH20W Tablet Rom Yüklemeyazılım Firebrand PH20W cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Firebrand PH20W tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Firebrand PH20W tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Firebrand PH20W tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Firebrand PH20W Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Firebrand PH20W tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Firebrand PH20W tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Firebrand PH20W Tablet Format Atma

Firebrand PH20W Tablet Format AtmaFirebrand PH20W tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Firebrand PH20W Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Firebrand PH20W tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Firebrand PH20W tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Firebrand PH20W tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Firebrand PH20W Tablet Yazılım Güncelleme

Firebrand PH20W Tablet Yazılım GüncellemeFirebrand PH20W tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Firebrand PH20W tabletler içinde geçerlidir. Firebrand PH20W marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Firebrand PH20W Tablet Anakart Onarımı

Firebrand PH20W Tablet Anakart OnarımıFirebrand PH20W tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Firebrand PH20W cihazın düşmesi, Firebrand PH20W tablete farklı adaptör takılması, Firebrand PH20W tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Firebrand PH20W tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Firebrand PH20W tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Firebrand PH20W cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Firebrand PH20W tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Firebrand PH20W tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Firebrand PH20W Tablet Yedek Parça

Firebrand PH20W Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Firebrand PH20W Tablet AdaptörFirebrand PH20W cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Firebrand PH20W cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Firebrand PH20W tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Firebrand PH20W Tablet Dokunmatik DeğişimiFirebrand PH20W Tablet Dokunmatik Değişimi

Firebrand PH20W tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Firebrand PH20W tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Firebrand PH20W tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Firebrand PH20W tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Firebrand PH20W Tablet dokumatik kırılması, Firebrand PH20W Tablet Cam değişimi, Firebrand PH20W tablet dokunmatik ekran kırılması, Firebrand PH20W tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Firebrand PH20W tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Firebrand PH20W Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir