G-TAB P700 Tablet Tamiri

Adana G-TAB P700 Tablet Onarımı

G-TAB P700 Tablet OnarımıG-TAB markalı ve P700 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. G-TAB P700 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

G-TAB P700 Tablet Ekran Paneli Değişimi

G-TAB P700 Tablet Lcd Ekran DeğişimiG-TAB P700 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış G-TAB P700 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi G-TAB marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. G-TAB P700 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; G-TAB P700 lcd ekran paneli, G-TAB P700 panel, G-TAB P700 lcd, G-TAB P700 led, G-TAB P700 ekranım kırıldı, G-TAB P700 lcd ekran değişimi, G-TAB P700 ekran mürekkebi aktı, G-TAB P700 ekran görüntü vermiyor, G-TAB P700 ekran paneli kırıldı, G-TAB P700 ekran değişimi, G-TAB P700 lcd ekran paneli adana, G-TAB P700 ekran onarımı

G-TAB P700 Tablet Batarya DeğişimiG-TAB P700 Tablet Batarya Değişimi

G-TAB P700 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız G-TAB P700 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz G-TAB P700 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan G-TAB P700 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak G-TAB P700 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. G-TAB P700 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

G-TAB P700 Tablet şarj Girişi Değişimi

G-TAB P700 Tablet şarj Soketi DeğişimiG-TAB P700 tabletlerin jack kırılması, G-TAB P700 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında G-TAB P700 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken G-TAB P700 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. G-TAB P700 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak G-TAB P700 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. G-TAB P700 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

G-TAB P700 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiG-TAB P700 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

G-TAB P700 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. G-TAB P700 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. G-TAB P700 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. G-TAB P700 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken G-TAB P700 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

G-TAB P700 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi G-TAB P700 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu G-TAB P700 Tablet Rom Yüklemeyazılım G-TAB P700 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. G-TAB P700 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda G-TAB P700 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. G-TAB P700 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. G-TAB P700 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve G-TAB P700 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. G-TAB P700 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

G-TAB P700 Tablet Format Atma

G-TAB P700 Tablet Format AtmaG-TAB P700 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. G-TAB P700 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. G-TAB P700 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. G-TAB P700 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. G-TAB P700 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

G-TAB P700 Tablet Yazılım Güncelleme

G-TAB P700 Tablet Yazılım GüncellemeG-TAB P700 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi G-TAB P700 tabletler içinde geçerlidir. G-TAB P700 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

G-TAB P700 Tablet Anakart Onarımı

G-TAB P700 Tablet Anakart TamiriG-TAB P700 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. G-TAB P700 cihazın düşmesi, G-TAB P700 tablete farklı adaptör takılması, G-TAB P700 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan G-TAB P700 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış G-TAB P700 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan G-TAB P700 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan G-TAB P700 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  G-TAB P700 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana G-TAB P700 Tablet Yedek Parça

G-TAB P700 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

G-TAB P700 Tablet AdaptörG-TAB P700 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında G-TAB P700 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. G-TAB P700 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

G-TAB P700 Tablet Dokunmatik DeğişimiG-TAB P700 Tablet Dokunmatik Değişimi

G-TAB P700 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan G-TAB P700 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. G-TAB P700 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan G-TAB P700 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. G-TAB P700 Tablet dokumatik kırılması, G-TAB P700 Tablet Cam değişimi, G-TAB P700 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, G-TAB P700 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, G-TAB P700 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

G-TAB P700 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir