Genx GX-PAD300 Tablet Tamiri

Adana Genx GX-PAD300 Tablet Onarımı

Genx GX-PAD300 Tablet OnarımıGenx markalı ve GX-PAD300 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Genx GX-PAD300 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Genx GX-PAD300 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Genx GX-PAD300 Tablet Lcd Ekran DeğişimiGenx GX-PAD300 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Genx GX-PAD300 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Genx marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Genx GX-PAD300 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Genx GX-PAD300 lcd ekran paneli, Genx GX-PAD300 panel, Genx GX-PAD300 lcd, Genx GX-PAD300 led, Genx GX-PAD300 ekranım kırıldı, Genx GX-PAD300 lcd ekran değişimi, Genx GX-PAD300 ekran mürekkebi aktı, Genx GX-PAD300 ekran görüntü vermiyor, Genx GX-PAD300 ekran paneli kırıldı, Genx GX-PAD300 ekran değişimi, Genx GX-PAD300 lcd ekran paneli adana, Genx GX-PAD300 ekran onarımı

Genx GX-PAD300 Tablet Batarya DeğişimiGenx GX-PAD300 Tablet Batarya Değişimi

Genx GX-PAD300 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Genx GX-PAD300 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Genx GX-PAD300 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Genx GX-PAD300 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Genx GX-PAD300 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Genx GX-PAD300 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Genx GX-PAD300 Tablet şarj Girişi Değişimi

Genx GX-PAD300 Tablet şarj Soketi DeğişimiGenx GX-PAD300 tabletlerin jack kırılması, Genx GX-PAD300 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Genx GX-PAD300 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Genx GX-PAD300 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Genx GX-PAD300 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Genx GX-PAD300 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Genx GX-PAD300 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Genx GX-PAD300 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiGenx GX-PAD300 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Genx GX-PAD300 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Genx GX-PAD300 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Genx GX-PAD300 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Genx GX-PAD300 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Genx GX-PAD300 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Genx GX-PAD300 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Genx GX-PAD300 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Genx GX-PAD300 Tablet Rom Yüklemeyazılım Genx GX-PAD300 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Genx GX-PAD300 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Genx GX-PAD300 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Genx GX-PAD300 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Genx GX-PAD300 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Genx GX-PAD300 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Genx GX-PAD300 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Genx GX-PAD300 Tablet Format Atma

Genx GX-PAD300 Tablet Format AtmaGenx GX-PAD300 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Genx GX-PAD300 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Genx GX-PAD300 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Genx GX-PAD300 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Genx GX-PAD300 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Genx GX-PAD300 Tablet Yazılım Güncelleme

Genx GX-PAD300 Tablet Yazılım GüncellemeGenx GX-PAD300 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Genx GX-PAD300 tabletler içinde geçerlidir. Genx GX-PAD300 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Genx GX-PAD300 Tablet Anakart Onarımı

Genx GX-PAD300 Tablet Anakart TamiriGenx GX-PAD300 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Genx GX-PAD300 cihazın düşmesi, Genx GX-PAD300 tablete farklı adaptör takılması, Genx GX-PAD300 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Genx GX-PAD300 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Genx GX-PAD300 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Genx GX-PAD300 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Genx GX-PAD300 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Genx GX-PAD300 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Genx GX-PAD300 Tablet Yedek Parça

Genx GX-PAD300 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Genx GX-PAD300 Tablet AdaptörGenx GX-PAD300 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Genx GX-PAD300 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Genx GX-PAD300 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Genx GX-PAD300 Tablet Dokunmatik DeğişimiGenx GX-PAD300 Tablet Dokunmatik Değişimi

Genx GX-PAD300 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Genx GX-PAD300 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Genx GX-PAD300 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Genx GX-PAD300 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Genx GX-PAD300 Tablet dokumatik kırılması, Genx GX-PAD300 Tablet Cam değişimi, Genx GX-PAD300 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Genx GX-PAD300 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Genx GX-PAD300 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Genx GX-PAD300 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir