GoldMaster STORM Tablet Tamiri

Adana GoldMaster STORM Tablet Onarımı

GoldMaster STORM Tablet TamiriGoldMaster markalı ve STORM model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. GoldMaster STORM Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

GoldMaster STORM Tablet Ekran Paneli Değişimi

GoldMaster STORM Tablet Lcd Ekran DeğişimiGoldMaster STORM tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış GoldMaster STORM tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi GoldMaster marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. GoldMaster STORM Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; GoldMaster STORM lcd ekran paneli, GoldMaster STORM panel, GoldMaster STORM lcd, GoldMaster STORM led, GoldMaster STORM ekranım kırıldı, GoldMaster STORM lcd ekran değişimi, GoldMaster STORM ekran mürekkebi aktı, GoldMaster STORM lcd ekran paneli görüntü vermiyor, GoldMaster STORM ekran kırıldı, GoldMaster STORM ekran paneli değişimi, GoldMaster STORM ekran adana, GoldMaster STORM ekran onarımı

GoldMaster STORM Tablet Batarya DeğişimiGoldMaster STORM Tablet Batarya Değişimi

GoldMaster STORM tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız GoldMaster STORM tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz GoldMaster STORM tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan GoldMaster STORM tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak GoldMaster STORM marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. GoldMaster STORM marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

GoldMaster STORM Tablet şarj Girişi Değişimi

GoldMaster STORM Tablet şarj Girişi DeğişimiGoldMaster STORM tabletlerin jack kırılması, GoldMaster STORM tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında GoldMaster STORM tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken GoldMaster STORM Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. GoldMaster STORM tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak GoldMaster STORM marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. GoldMaster STORM marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

GoldMaster STORM Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiGoldMaster STORM Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

GoldMaster STORM tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. GoldMaster STORM Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. GoldMaster STORM tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. GoldMaster STORM tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken GoldMaster STORM cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

GoldMaster STORM Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi GoldMaster STORM tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu GoldMaster STORM Tablet Rom Yüklemeyazılım GoldMaster STORM cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. GoldMaster STORM tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda GoldMaster STORM tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. GoldMaster STORM tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. GoldMaster STORM Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve GoldMaster STORM tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. GoldMaster STORM tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

GoldMaster STORM Tablet Format Atma

GoldMaster STORM Tablet Format AtmaGoldMaster STORM tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. GoldMaster STORM Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. GoldMaster STORM tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. GoldMaster STORM tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. GoldMaster STORM tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

GoldMaster STORM Tablet Yazılım Güncelleme

GoldMaster STORM Tablet Yazılım GüncellemeGoldMaster STORM tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi GoldMaster STORM tabletler içinde geçerlidir. GoldMaster STORM marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

GoldMaster STORM Tablet Anakart Onarımı

GoldMaster STORM Tablet Anakart OnarımıGoldMaster STORM tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. GoldMaster STORM cihazın düşmesi, GoldMaster STORM tablete farklı adaptör takılması, GoldMaster STORM tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan GoldMaster STORM tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış GoldMaster STORM tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan GoldMaster STORM cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan GoldMaster STORM tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  GoldMaster STORM tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana GoldMaster STORM Tablet Yedek Parça

GoldMaster STORM Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

GoldMaster STORM Tablet AdaptörGoldMaster STORM cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında GoldMaster STORM cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. GoldMaster STORM tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

GoldMaster STORM Tablet Dokunmatik DeğişimiGoldMaster STORM Tablet Dokunmatik Değişimi

GoldMaster STORM tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan GoldMaster STORM tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. GoldMaster STORM tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan GoldMaster STORM tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. GoldMaster STORM Tablet dokumatik kırılması, GoldMaster STORM Tablet Cam değişimi, GoldMaster STORM tablet dokunmatik ekran kırılması, GoldMaster STORM tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, GoldMaster STORM tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

GoldMaster STORM Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir