Inca IT 074S Tablet Tamiri

Adana Inca IT 074S Tablet Onarımı

Inca IT 074S Tablet OnarımıInca markalı ve IT 074S model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Inca IT 074S Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Inca IT 074S Tablet Ekran Paneli Değişimi

Inca IT 074S Tablet Lcd Ekran DeğişimiInca IT 074S tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Inca IT 074S tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Inca marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Inca IT 074S Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Inca IT 074S lcd ekran paneli, Inca IT 074S panel, Inca IT 074S lcd, Inca IT 074S led, Inca IT 074S ekranım kırıldı, Inca IT 074S lcd ekran değişimi, Inca IT 074S ekran mürekkebi aktı, Inca IT 074S ekran görüntü vermiyor, Inca IT 074S ekran paneli kırıldı, Inca IT 074S ekran değişimi, Inca IT 074S lcd ekran paneli adana, Inca IT 074S ekran onarımı

Inca IT 074S Tablet Batarya DeğişimiInca IT 074S Tablet Batarya Değişimi

Inca IT 074S tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Inca IT 074S tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Inca IT 074S tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Inca IT 074S tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Inca IT 074S marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Inca IT 074S marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Inca IT 074S Tablet şarj Girişi Değişimi

Inca IT 074S Tablet şarj Soketi DeğişimiInca IT 074S tabletlerin jack kırılması, Inca IT 074S tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Inca IT 074S cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Inca IT 074S Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Inca IT 074S tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Inca IT 074S marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Inca IT 074S marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Inca IT 074S Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiInca IT 074S Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Inca IT 074S tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Inca IT 074S Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Inca IT 074S tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Inca IT 074S tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Inca IT 074S cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Inca IT 074S Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Inca IT 074S tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Inca IT 074S Tablet Rom Yüklemeyazılım Inca IT 074S tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Inca IT 074S tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Inca IT 074S tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Inca IT 074S tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Inca IT 074S Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Inca IT 074S tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Inca IT 074S tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Inca IT 074S Tablet Format Atma

Inca IT 074S Tablet Format AtmaInca IT 074S tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Inca IT 074S Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Inca IT 074S tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Inca IT 074S tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Inca IT 074S tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Inca IT 074S Tablet Yazılım Güncelleme

Inca IT 074S Tablet Yazılım GüncellemeInca IT 074S tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Inca IT 074S tabletler içinde geçerlidir. Inca IT 074S marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Inca IT 074S Tablet Anakart Onarımı

Inca IT 074S Tablet Anakart TamiriInca IT 074S tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Inca IT 074S cihazın düşmesi, Inca IT 074S tablete farklı adaptör takılması, Inca IT 074S tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Inca IT 074S tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Inca IT 074S cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Inca IT 074S cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Inca IT 074S tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Inca IT 074S tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Inca IT 074S Tablet Yedek Parça

Inca IT 074S Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Inca IT 074S Tablet AdaptörInca IT 074S cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Inca IT 074S cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Inca IT 074S tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Inca IT 074S Tablet Dokunmatik DeğişimiInca IT 074S Tablet Dokunmatik Değişimi

Inca IT 074S tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Inca IT 074S tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Inca IT 074S tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Inca IT 074S tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Inca IT 074S Tablet dokumatik kırılması, Inca IT 074S Tablet Cam değişimi, Inca IT 074S tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Inca IT 074S tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Inca IT 074S tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Inca IT 074S Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir