INCA IT074S Tablet Tamiri

Adana INCA IT074S Tablet Onarımı

INCA IT074S  Tablet OnarımıINCA markalı ve IT074S model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. INCA IT074S Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

INCA IT074S Tablet Ekran Paneli Değişimi

INCA IT074S  Tablet Lcd Ekran DeğişimiINCA IT074S tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış INCA IT074S tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi INCA marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. INCA IT074S Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; INCA IT074S lcd ekran paneli, INCA IT074S panel, INCA IT074S lcd, INCA IT074S led, INCA IT074S ekranım kırıldı, INCA IT074S lcd ekran değişimi, INCA IT074S ekran mürekkebi aktı, INCA IT074S ekran görüntü vermiyor, INCA IT074S ekran paneli kırıldı, INCA IT074S ekran değişimi, INCA IT074S lcd ekran paneli adana, INCA IT074S ekran onarımı

INCA IT074S Tablet Batarya DeğişimiINCA IT074S  Tablet Batarya Değişimi

INCA IT074S tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız INCA IT074S tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz INCA IT074S tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan INCA IT074S tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak INCA IT074S marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. INCA IT074S marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

INCA IT074S Tablet şarj Girişi Değişimi

INCA IT074S  Tablet şarj Soketi DeğişimiINCA IT074S tabletlerin jack kırılması, INCA IT074S tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında INCA IT074S cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken INCA IT074S Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. INCA IT074S tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak INCA IT074S marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. INCA IT074S marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

INCA IT074S Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiINCA IT074S  Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

INCA IT074S tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. INCA IT074S Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. INCA IT074S tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. INCA IT074S tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken INCA IT074S cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

INCA IT074S Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi INCA IT074S tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu INCA IT074S  Tablet Rom Yüklemeyazılım INCA IT074S tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. INCA IT074S tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda INCA IT074S tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. INCA IT074S tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. INCA IT074S Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve INCA IT074S tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. INCA IT074S tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

INCA IT074S Tablet Format Atma

INCA IT074S  Tablet Format AtmaINCA IT074S tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. INCA IT074S Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. INCA IT074S tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. INCA IT074S tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. INCA IT074S tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

INCA IT074S Tablet Yazılım Güncelleme

INCA IT074S  Tablet Yazılım GüncellemeINCA IT074S tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi INCA IT074S tabletler içinde geçerlidir. INCA IT074S marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

INCA IT074S Tablet Anakart Onarımı

INCA IT074S  Tablet Anakart TamiriINCA IT074S tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. INCA IT074S cihazın düşmesi, INCA IT074S tablete farklı adaptör takılması, INCA IT074S tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan INCA IT074S tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış INCA IT074S cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan INCA IT074S cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan INCA IT074S tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  INCA IT074S tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana INCA IT074S Tablet Yedek Parça

INCA IT074S Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

INCA IT074S  Tablet AdaptörINCA IT074S cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında INCA IT074S cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. INCA IT074S tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

INCA IT074S Tablet Dokunmatik DeğişimiINCA IT074S  Tablet Dokunmatik Değişimi

INCA IT074S tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan INCA IT074S tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. INCA IT074S tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan INCA IT074S tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. INCA IT074S Tablet dokumatik kırılması, INCA IT074S Tablet Cam değişimi, INCA IT074S tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, INCA IT074S tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, INCA IT074S tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

INCA IT074S Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir