Kawai Eagle Tablet Tamiri

Adana Kawai Eagle Tablet Onarımı

Kawai Eagle Tablet OnarımıKawai markalı ve Eagle model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Kawai Eagle Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Kawai Eagle Tablet Ekran Paneli Değişimi

Kawai Eagle Tablet Lcd Ekran DeğişimiKawai Eagle tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Kawai Eagle tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Kawai marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Kawai Eagle Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Kawai Eagle lcd ekran paneli, Kawai Eagle panel, Kawai Eagle lcd, Kawai Eagle led, Kawai Eagle ekranım kırıldı, Kawai Eagle lcd ekran değişimi, Kawai Eagle ekran mürekkebi aktı, Kawai Eagle ekran görüntü vermiyor, Kawai Eagle ekran paneli kırıldı, Kawai Eagle ekran değişimi, Kawai Eagle lcd ekran paneli adana, Kawai Eagle ekran onarımı

Kawai Eagle Tablet Batarya DeğişimiKawai Eagle Tablet Batarya Değişimi

Kawai Eagle tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Kawai Eagle tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Kawai Eagle tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Kawai Eagle tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Kawai Eagle marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kawai Eagle marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kawai Eagle Tablet şarj Girişi Değişimi

Kawai Eagle Tablet şarj Soketi DeğişimiKawai Eagle tabletlerin jack kırılması, Kawai Eagle tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Kawai Eagle cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Kawai Eagle Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Kawai Eagle tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Kawai Eagle marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kawai Eagle marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kawai Eagle Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiKawai Eagle Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Kawai Eagle tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Kawai Eagle Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Kawai Eagle tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Kawai Eagle tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Kawai Eagle cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Kawai Eagle Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Kawai Eagle tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Kawai Eagle Tablet Rom Yüklemeyazılım Kawai Eagle tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Kawai Eagle tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Kawai Eagle tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Kawai Eagle tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Kawai Eagle Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Kawai Eagle tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Kawai Eagle tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Kawai Eagle Tablet Format Atma

Kawai Eagle Tablet Format AtmaKawai Eagle tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Kawai Eagle Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Kawai Eagle tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Kawai Eagle tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Kawai Eagle tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kawai Eagle Tablet Yazılım Güncelleme

Kawai Eagle Tablet Yazılım GüncellemeKawai Eagle tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Kawai Eagle tabletler içinde geçerlidir. Kawai Eagle marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kawai Eagle Tablet Anakart Onarımı

Kawai Eagle Tablet Anakart TamiriKawai Eagle tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Kawai Eagle cihazın düşmesi, Kawai Eagle tablete farklı adaptör takılması, Kawai Eagle tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Kawai Eagle tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Kawai Eagle cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Kawai Eagle cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Kawai Eagle tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Kawai Eagle tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Kawai Eagle Tablet Yedek Parça

Kawai Eagle Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Kawai Eagle Tablet AdaptörKawai Eagle cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Kawai Eagle cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Kawai Eagle tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Kawai Eagle Tablet Dokunmatik DeğişimiKawai Eagle Tablet Dokunmatik Değişimi

Kawai Eagle tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Kawai Eagle tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Kawai Eagle tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Kawai Eagle tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Kawai Eagle Tablet dokumatik kırılması, Kawai Eagle Tablet Cam değişimi, Kawai Eagle tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Kawai Eagle tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Kawai Eagle tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Kawai Eagle Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir