Kawai Falcon Tablet Tamiri

Adana Kawai Falcon Tablet Onarımı

Kawai Falcon Tablet OnarımıKawai markalı ve Falcon model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Kawai Falcon Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Kawai Falcon Tablet Ekran Paneli Değişimi

Kawai Falcon Tablet Lcd Ekran DeğişimiKawai Falcon tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Kawai Falcon tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Kawai marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Kawai Falcon Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Kawai Falcon lcd ekran paneli, Kawai Falcon panel, Kawai Falcon lcd, Kawai Falcon led, Kawai Falcon ekranım kırıldı, Kawai Falcon lcd ekran değişimi, Kawai Falcon ekran mürekkebi aktı, Kawai Falcon ekran görüntü vermiyor, Kawai Falcon ekran paneli kırıldı, Kawai Falcon ekran değişimi, Kawai Falcon lcd ekran paneli adana, Kawai Falcon ekran onarımı

Kawai Falcon Tablet Batarya DeğişimiKawai Falcon Tablet Batarya Değişimi

Kawai Falcon tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Kawai Falcon tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Kawai Falcon tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Kawai Falcon tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Kawai Falcon marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kawai Falcon marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kawai Falcon Tablet şarj Girişi Değişimi

Kawai Falcon Tablet şarj Soketi DeğişimiKawai Falcon tabletlerin jack kırılması, Kawai Falcon tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Kawai Falcon cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Kawai Falcon Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Kawai Falcon tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Kawai Falcon marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kawai Falcon marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kawai Falcon Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiKawai Falcon Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Kawai Falcon tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Kawai Falcon Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Kawai Falcon tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Kawai Falcon tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Kawai Falcon cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Kawai Falcon Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Kawai Falcon tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Kawai Falcon Tablet Rom Yüklemeyazılım Kawai Falcon tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Kawai Falcon tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Kawai Falcon tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Kawai Falcon tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Kawai Falcon Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Kawai Falcon tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Kawai Falcon tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Kawai Falcon Tablet Format Atma

Kawai Falcon Tablet Format AtmaKawai Falcon tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Kawai Falcon Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Kawai Falcon tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Kawai Falcon tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Kawai Falcon tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kawai Falcon Tablet Yazılım Güncelleme

Kawai Falcon Tablet Yazılım GüncellemeKawai Falcon tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Kawai Falcon tabletler içinde geçerlidir. Kawai Falcon marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kawai Falcon Tablet Anakart Onarımı

Kawai Falcon Tablet Anakart TamiriKawai Falcon tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Kawai Falcon cihazın düşmesi, Kawai Falcon tablete farklı adaptör takılması, Kawai Falcon tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Kawai Falcon tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Kawai Falcon cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Kawai Falcon cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Kawai Falcon tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Kawai Falcon tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Kawai Falcon Tablet Yedek Parça

Kawai Falcon Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Kawai Falcon Tablet AdaptörKawai Falcon cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Kawai Falcon cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Kawai Falcon tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Kawai Falcon Tablet Dokunmatik DeğişimiKawai Falcon Tablet Dokunmatik Değişimi

Kawai Falcon tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Kawai Falcon tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Kawai Falcon tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Kawai Falcon tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Kawai Falcon Tablet dokumatik kırılması, Kawai Falcon Tablet Cam değişimi, Kawai Falcon tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Kawai Falcon tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Kawai Falcon tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Kawai Falcon Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir