Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Tamiri

Adana Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Onarımı

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet OnarımıKawai markalı ve PC NİVA NV-57 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Kawai PC NİVA NV-57 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Lcd Ekran DeğişimiKawai PC NİVA NV-57 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Kawai PC NİVA NV-57 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Kawai marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Kawai PC NİVA NV-57 lcd ekran paneli, Kawai PC NİVA NV-57 panel, Kawai PC NİVA NV-57 lcd, Kawai PC NİVA NV-57 led, Kawai PC NİVA NV-57 ekranım kırıldı, Kawai PC NİVA NV-57 lcd ekran değişimi, Kawai PC NİVA NV-57 ekran mürekkebi aktı, Kawai PC NİVA NV-57 ekran görüntü vermiyor, Kawai PC NİVA NV-57 ekran paneli kırıldı, Kawai PC NİVA NV-57 ekran değişimi, Kawai PC NİVA NV-57 lcd ekran paneli adana, Kawai PC NİVA NV-57 ekran onarımı

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Batarya DeğişimiKawai PC NİVA NV-57 Tablet Batarya Değişimi

Kawai PC NİVA NV-57 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Kawai PC NİVA NV-57 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Kawai PC NİVA NV-57 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Kawai PC NİVA NV-57 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Kawai PC NİVA NV-57 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kawai PC NİVA NV-57 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet şarj Girişi Değişimi

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet şarj Soketi DeğişimiKawai PC NİVA NV-57 tabletlerin jack kırılması, Kawai PC NİVA NV-57 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Kawai PC NİVA NV-57 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Kawai PC NİVA NV-57 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Kawai PC NİVA NV-57 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Kawai PC NİVA NV-57 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kawai PC NİVA NV-57 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiKawai PC NİVA NV-57 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Kawai PC NİVA NV-57 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Kawai PC NİVA NV-57 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Kawai PC NİVA NV-57 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Kawai PC NİVA NV-57 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Kawai PC NİVA NV-57 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Kawai PC NİVA NV-57 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Rom Yüklemeyazılım Kawai PC NİVA NV-57 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Kawai PC NİVA NV-57 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Kawai PC NİVA NV-57 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Kawai PC NİVA NV-57 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Kawai PC NİVA NV-57 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Kawai PC NİVA NV-57 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Format Atma

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Format AtmaKawai PC NİVA NV-57 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Kawai PC NİVA NV-57 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Kawai PC NİVA NV-57 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Kawai PC NİVA NV-57 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Kawai PC NİVA NV-57 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Yazılım Güncelleme

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Yazılım GüncellemeKawai PC NİVA NV-57 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Kawai PC NİVA NV-57 tabletler içinde geçerlidir. Kawai PC NİVA NV-57 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Anakart Onarımı

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Anakart TamiriKawai PC NİVA NV-57 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Kawai PC NİVA NV-57 cihazın düşmesi, Kawai PC NİVA NV-57 tablete farklı adaptör takılması, Kawai PC NİVA NV-57 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Kawai PC NİVA NV-57 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Kawai PC NİVA NV-57 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Kawai PC NİVA NV-57 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Kawai PC NİVA NV-57 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Kawai PC NİVA NV-57 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Yedek Parça

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet AdaptörKawai PC NİVA NV-57 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Kawai PC NİVA NV-57 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Kawai PC NİVA NV-57 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Dokunmatik DeğişimiKawai PC NİVA NV-57 Tablet Dokunmatik Değişimi

Kawai PC NİVA NV-57 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Kawai PC NİVA NV-57 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Kawai PC NİVA NV-57 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Kawai PC NİVA NV-57 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Kawai PC NİVA NV-57 Tablet dokumatik kırılması, Kawai PC NİVA NV-57 Tablet Cam değişimi, Kawai PC NİVA NV-57 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Kawai PC NİVA NV-57 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Kawai PC NİVA NV-57 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Kawai PC NİVA NV-57 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir