Kernel KE74 Tablet Tamiri

Adana Kernel KE74 Tablet Onarımı

Kernel KE74 Tablet TamiriKernel markalı ve KE74 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Kernel KE74 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Kernel KE74 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Kernel KE74 Tablet Lcd Ekran DeğişimiKernel KE74 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Kernel KE74 tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Kernel marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Kernel KE74 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Kernel KE74 lcd ekran paneli, Kernel KE74 panel, Kernel KE74 lcd, Kernel KE74 led, Kernel KE74 ekranım kırıldı, Kernel KE74 lcd ekran değişimi, Kernel KE74 ekran mürekkebi aktı, Kernel KE74 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Kernel KE74 ekran kırıldı, Kernel KE74 ekran paneli değişimi, Kernel KE74 ekran adana, Kernel KE74 ekran onarımı

Kernel KE74 Tablet Batarya DeğişimiKernel KE74 Tablet Batarya Değişimi

Kernel KE74 tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Kernel KE74 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Kernel KE74 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Kernel KE74 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Kernel KE74 marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kernel KE74 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kernel KE74 Tablet şarj Girişi Değişimi

Kernel KE74 Tablet şarj Girişi DeğişimiKernel KE74 tabletlerin jack kırılması, Kernel KE74 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Kernel KE74 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Kernel KE74 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Kernel KE74 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Kernel KE74 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kernel KE74 marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kernel KE74 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiKernel KE74 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Kernel KE74 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Kernel KE74 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Kernel KE74 tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Kernel KE74 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Kernel KE74 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Kernel KE74 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Kernel KE74 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Kernel KE74 Tablet Rom Yüklemeyazılım Kernel KE74 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Kernel KE74 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Kernel KE74 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Kernel KE74 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Kernel KE74 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Kernel KE74 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Kernel KE74 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Kernel KE74 Tablet Format Atma

Kernel KE74 Tablet Format AtmaKernel KE74 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Kernel KE74 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Kernel KE74 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Kernel KE74 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Kernel KE74 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kernel KE74 Tablet Yazılım Güncelleme

Kernel KE74 Tablet Yazılım GüncellemeKernel KE74 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Kernel KE74 tabletler içinde geçerlidir. Kernel KE74 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kernel KE74 Tablet Anakart Onarımı

Kernel KE74 Tablet Anakart OnarımıKernel KE74 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Kernel KE74 cihazın düşmesi, Kernel KE74 tablete farklı adaptör takılması, Kernel KE74 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Kernel KE74 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Kernel KE74 tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Kernel KE74 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Kernel KE74 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Kernel KE74 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Kernel KE74 Tablet Yedek Parça

Kernel KE74 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Kernel KE74 Tablet AdaptörKernel KE74 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Kernel KE74 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Kernel KE74 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Kernel KE74 Tablet Dokunmatik DeğişimiKernel KE74 Tablet Dokunmatik Değişimi

Kernel KE74 tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Kernel KE74 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Kernel KE74 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Kernel KE74 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Kernel KE74 Tablet dokumatik kırılması, Kernel KE74 Tablet Cam değişimi, Kernel KE74 tablet dokunmatik ekran kırılması, Kernel KE74 tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Kernel KE74 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Kernel KE74 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir