MASSIVE M-700 Tablet Tamiri

Adana MASSIVE M-700 Tablet Onarımı

MASSIVE M-700  Tablet OnarımıMASSIVE markalı ve M-700 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. MASSIVE M-700 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

MASSIVE M-700 Tablet Ekran Paneli Değişimi

MASSIVE M-700  Tablet Lcd Ekran DeğişimiMASSIVE M-700 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış MASSIVE M-700 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi MASSIVE marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. MASSIVE M-700 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; MASSIVE M-700 lcd ekran paneli, MASSIVE M-700 panel, MASSIVE M-700 lcd, MASSIVE M-700 led, MASSIVE M-700 ekranım kırıldı, MASSIVE M-700 lcd ekran değişimi, MASSIVE M-700 ekran mürekkebi aktı, MASSIVE M-700 ekran görüntü vermiyor, MASSIVE M-700 ekran paneli kırıldı, MASSIVE M-700 ekran değişimi, MASSIVE M-700 lcd ekran paneli adana, MASSIVE M-700 ekran onarımı

MASSIVE M-700 Tablet Batarya DeğişimiMASSIVE M-700  Tablet Batarya Değişimi

MASSIVE M-700 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız MASSIVE M-700 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz MASSIVE M-700 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan MASSIVE M-700 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak MASSIVE M-700 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. MASSIVE M-700 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

MASSIVE M-700 Tablet şarj Girişi Değişimi

MASSIVE M-700  Tablet şarj Soketi DeğişimiMASSIVE M-700 tabletlerin jack kırılması, MASSIVE M-700 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında MASSIVE M-700 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken MASSIVE M-700 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. MASSIVE M-700 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak MASSIVE M-700 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. MASSIVE M-700 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

MASSIVE M-700 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiMASSIVE M-700  Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

MASSIVE M-700 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. MASSIVE M-700 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. MASSIVE M-700 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. MASSIVE M-700 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken MASSIVE M-700 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

MASSIVE M-700 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi MASSIVE M-700 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu MASSIVE M-700  Tablet Rom Yüklemeyazılım MASSIVE M-700 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. MASSIVE M-700 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda MASSIVE M-700 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. MASSIVE M-700 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. MASSIVE M-700 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve MASSIVE M-700 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. MASSIVE M-700 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

MASSIVE M-700 Tablet Format Atma

MASSIVE M-700  Tablet Format AtmaMASSIVE M-700 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. MASSIVE M-700 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. MASSIVE M-700 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. MASSIVE M-700 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. MASSIVE M-700 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

MASSIVE M-700 Tablet Yazılım Güncelleme

MASSIVE M-700  Tablet Yazılım GüncellemeMASSIVE M-700 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi MASSIVE M-700 tabletler içinde geçerlidir. MASSIVE M-700 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

MASSIVE M-700 Tablet Anakart Onarımı

MASSIVE M-700  Tablet Anakart TamiriMASSIVE M-700 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. MASSIVE M-700 cihazın düşmesi, MASSIVE M-700 tablete farklı adaptör takılması, MASSIVE M-700 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan MASSIVE M-700 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış MASSIVE M-700 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan MASSIVE M-700 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan MASSIVE M-700 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  MASSIVE M-700 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana MASSIVE M-700 Tablet Yedek Parça

MASSIVE M-700 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

MASSIVE M-700  Tablet AdaptörMASSIVE M-700 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında MASSIVE M-700 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. MASSIVE M-700 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

MASSIVE M-700 Tablet Dokunmatik DeğişimiMASSIVE M-700  Tablet Dokunmatik Değişimi

MASSIVE M-700 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan MASSIVE M-700 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. MASSIVE M-700 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan MASSIVE M-700 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. MASSIVE M-700 Tablet dokumatik kırılması, MASSIVE M-700 Tablet Cam değişimi, MASSIVE M-700 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, MASSIVE M-700 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, MASSIVE M-700 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

MASSIVE M-700 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir