Massive M-701 Tablet Tamiri

Adana Massive M-701 Tablet Tamiri

Massive M-701 Tablet TamiriMassive markalı ve M-701 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Massive M-701 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Massive M-701 Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Massive M-701 Tablet Ekran Paneli DeğişimiMassive M-701 tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Massive M-701 tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Massive marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Massive M-701 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Massive M-701 lcd ekran paneli, Massive M-701 panel, Massive M-701 lcd, Massive M-701 led, Massive M-701 ekranım kırıldı, Massive M-701 ekran paneli değişimi, Massive M-701 ekran paneli mürekkebi aktı, Massive M-701 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Massive M-701 ekran kırıldı, Massive M-701 ekran değişimi, Massive M-701 ekran adana, Massive M-701 ekran onarımı

Massive M-701 Tablet Batarya DeğişimiMassive M-701 Tablet Batarya Değişimi

Massive M-701 tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Massive M-701 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Massive M-701 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Massive M-701 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Massive M-701 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Massive M-701 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Massive M-701 Tablet şarj Girişi Değişimi

Massive M-701 Tablet Jack DeğişimiMassive M-701 tabletlerin jack kırılması, Massive M-701 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Massive M-701 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Massive M-701 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Massive M-701 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Massive M-701 marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Massive M-701 marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Massive M-701 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiMassive M-701 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Massive M-701 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Massive M-701 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Massive M-701 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Massive M-701 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Massive M-701 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Massive M-701 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Massive M-701 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Massive M-701 Tablet Rom Yüklemeyazılım Massive M-701 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Massive M-701 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Massive M-701 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Massive M-701 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Massive M-701 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Massive M-701 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Massive M-701 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Massive M-701 Tablet Format Atma

Massive M-701 Tablet Format AtmaMassive M-701 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Massive M-701 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Massive M-701 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Massive M-701 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Massive M-701 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Massive M-701 Tablet Yazılım Güncelleme

Massive M-701 Tablet Yazılım GüncellemeMassive M-701 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Massive M-701 tabletler içinde geçerlidir. Massive M-701 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Massive M-701 Tablet Anakart Tamiri

Massive M-701 Tablet Anakart TamiriMassive M-701 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Massive M-701 cihazın düşmesi, Massive M-701 tablete farklı adaptör takılması, Massive M-701 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Massive M-701 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Massive M-701 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Massive M-701 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Massive M-701 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Massive M-701 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Massive M-701 Tablet Yedek Parça

Massive M-701 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Massive M-701 Tablet AdaptörMassive M-701 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Massive M-701 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Massive M-701 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Massive M-701 Tablet Dokunmatik DeğişimiMassive M-701 Tablet Dokunmatik Değişimi

Massive M-701 tabletlerin dokunmatik değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Massive M-701 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Massive M-701 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Massive M-701 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Massive M-701 Tablet dokumatik kırılması, Massive M-701 Tablet Cam değişimi, Massive M-701 tablet dokunmatik lcd ekran paneli kırılması, Massive M-701 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Massive M-701 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Massive M-701 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir