Massive M700 Tablet Tamiri

Adana Massive M700 Tablet Onarımı

Massive M700 Tablet TamiriMassive markalı ve M700 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Massive M700 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Massive M700 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Massive M700 Tablet Lcd Ekran DeğişimiMassive M700 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Massive M700 tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Massive marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Massive M700 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Massive M700 lcd ekran paneli, Massive M700 panel, Massive M700 lcd, Massive M700 led, Massive M700 ekranım kırıldı, Massive M700 lcd ekran değişimi, Massive M700 ekran mürekkebi aktı, Massive M700 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Massive M700 ekran kırıldı, Massive M700 ekran paneli değişimi, Massive M700 ekran adana, Massive M700 ekran onarımı

Massive M700 Tablet Batarya DeğişimiMassive M700 Tablet Batarya Değişimi

Massive M700 tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Massive M700 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Massive M700 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Massive M700 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Massive M700 marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Massive M700 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Massive M700 Tablet şarj Girişi Değişimi

Massive M700 Tablet şarj Girişi DeğişimiMassive M700 tabletlerin jack kırılması, Massive M700 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Massive M700 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Massive M700 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Massive M700 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Massive M700 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Massive M700 marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Massive M700 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiMassive M700 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Massive M700 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Massive M700 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Massive M700 tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Massive M700 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Massive M700 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Massive M700 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Massive M700 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Massive M700 Tablet Rom Yüklemeyazılım Massive M700 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Massive M700 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Massive M700 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Massive M700 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Massive M700 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Massive M700 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Massive M700 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Massive M700 Tablet Format Atma

Massive M700 Tablet Format AtmaMassive M700 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Massive M700 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Massive M700 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Massive M700 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Massive M700 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Massive M700 Tablet Yazılım Güncelleme

Massive M700 Tablet Yazılım GüncellemeMassive M700 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Massive M700 tabletler içinde geçerlidir. Massive M700 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Massive M700 Tablet Anakart Onarımı

Massive M700 Tablet Anakart OnarımıMassive M700 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Massive M700 cihazın düşmesi, Massive M700 tablete farklı adaptör takılması, Massive M700 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Massive M700 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Massive M700 tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Massive M700 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Massive M700 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Massive M700 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Massive M700 Tablet Yedek Parça

Massive M700 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Massive M700 Tablet AdaptörMassive M700 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Massive M700 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Massive M700 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Massive M700 Tablet Dokunmatik DeğişimiMassive M700 Tablet Dokunmatik Değişimi

Massive M700 tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Massive M700 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Massive M700 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Massive M700 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Massive M700 Tablet dokumatik kırılması, Massive M700 Tablet Cam değişimi, Massive M700 tablet dokunmatik ekran kırılması, Massive M700 tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Massive M700 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Massive M700 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir