Massive M701 Tablet Tamiri

Adana Massive M701 Tablet Onarımı

Massive M701 Tablet OnarımıMassive markalı ve M701 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Massive M701 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Massive M701 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Massive M701 Tablet Lcd Ekran DeğişimiMassive M701 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Massive M701 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Massive marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Massive M701 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Massive M701 lcd ekran paneli, Massive M701 panel, Massive M701 lcd, Massive M701 led, Massive M701 ekranım kırıldı, Massive M701 lcd ekran değişimi, Massive M701 ekran mürekkebi aktı, Massive M701 ekran görüntü vermiyor, Massive M701 ekran paneli kırıldı, Massive M701 ekran değişimi, Massive M701 lcd ekran paneli adana, Massive M701 ekran onarımı

Massive M701 Tablet Batarya DeğişimiMassive M701 Tablet Batarya Değişimi

Massive M701 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Massive M701 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Massive M701 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Massive M701 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Massive M701 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Massive M701 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Massive M701 Tablet şarj Girişi Değişimi

Massive M701 Tablet şarj Soketi DeğişimiMassive M701 tabletlerin jack kırılması, Massive M701 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Massive M701 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Massive M701 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Massive M701 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Massive M701 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Massive M701 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Massive M701 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiMassive M701 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Massive M701 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Massive M701 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Massive M701 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Massive M701 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Massive M701 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Massive M701 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Massive M701 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Massive M701 Tablet Rom Yüklemeyazılım Massive M701 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Massive M701 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Massive M701 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Massive M701 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Massive M701 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Massive M701 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Massive M701 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Massive M701 Tablet Format Atma

Massive M701 Tablet Format AtmaMassive M701 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Massive M701 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Massive M701 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Massive M701 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Massive M701 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Massive M701 Tablet Yazılım Güncelleme

Massive M701 Tablet Yazılım GüncellemeMassive M701 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Massive M701 tabletler içinde geçerlidir. Massive M701 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Massive M701 Tablet Anakart Onarımı

Massive M701 Tablet Anakart TamiriMassive M701 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Massive M701 cihazın düşmesi, Massive M701 tablete farklı adaptör takılması, Massive M701 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Massive M701 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Massive M701 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Massive M701 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Massive M701 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Massive M701 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Massive M701 Tablet Yedek Parça

Massive M701 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Massive M701 Tablet AdaptörMassive M701 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Massive M701 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Massive M701 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Massive M701 Tablet Dokunmatik DeğişimiMassive M701 Tablet Dokunmatik Değişimi

Massive M701 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Massive M701 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Massive M701 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Massive M701 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Massive M701 Tablet dokumatik kırılması, Massive M701 Tablet Cam değişimi, Massive M701 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Massive M701 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Massive M701 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Massive M701 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir