Oblio 7X Tablet Tamiri

Adana Oblio 7X Tablet Onarımı

Oblio 7X Tablet TamiriOblio markalı ve 7X model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Oblio 7X Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Oblio 7X Tablet Ekran Paneli Değişimi

Oblio 7X Tablet Lcd Ekran DeğişimiOblio 7X tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Oblio 7X tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Oblio marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Oblio 7X Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Oblio 7X lcd ekran paneli, Oblio 7X panel, Oblio 7X lcd, Oblio 7X led, Oblio 7X ekranım kırıldı, Oblio 7X lcd ekran değişimi, Oblio 7X ekran mürekkebi aktı, Oblio 7X lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Oblio 7X ekran kırıldı, Oblio 7X ekran paneli değişimi, Oblio 7X ekran adana, Oblio 7X ekran onarımı

Oblio 7X Tablet Batarya DeğişimiOblio 7X Tablet Batarya Değişimi

Oblio 7X tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Oblio 7X tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Oblio 7X tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Oblio 7X tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Oblio 7X marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Oblio 7X marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Oblio 7X Tablet şarj Girişi Değişimi

Oblio 7X Tablet şarj Girişi DeğişimiOblio 7X tabletlerin jack kırılması, Oblio 7X tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Oblio 7X tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Oblio 7X Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Oblio 7X tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Oblio 7X marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Oblio 7X marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Oblio 7X Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiOblio 7X Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Oblio 7X tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Oblio 7X Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Oblio 7X tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Oblio 7X tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Oblio 7X cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Oblio 7X Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Oblio 7X tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Oblio 7X Tablet Rom Yüklemeyazılım Oblio 7X cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Oblio 7X tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Oblio 7X tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Oblio 7X tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Oblio 7X Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Oblio 7X tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Oblio 7X tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Oblio 7X Tablet Format Atma

Oblio 7X Tablet Format AtmaOblio 7X tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Oblio 7X Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Oblio 7X tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Oblio 7X tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Oblio 7X tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Oblio 7X Tablet Yazılım Güncelleme

Oblio 7X Tablet Yazılım GüncellemeOblio 7X tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Oblio 7X tabletler içinde geçerlidir. Oblio 7X marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Oblio 7X Tablet Anakart Onarımı

Oblio 7X Tablet Anakart OnarımıOblio 7X tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Oblio 7X cihazın düşmesi, Oblio 7X tablete farklı adaptör takılması, Oblio 7X tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Oblio 7X tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Oblio 7X tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Oblio 7X cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Oblio 7X tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Oblio 7X tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Oblio 7X Tablet Yedek Parça

Oblio 7X Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Oblio 7X Tablet AdaptörOblio 7X cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Oblio 7X cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Oblio 7X tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Oblio 7X Tablet Dokunmatik DeğişimiOblio 7X Tablet Dokunmatik Değişimi

Oblio 7X tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Oblio 7X tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Oblio 7X tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Oblio 7X tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Oblio 7X Tablet dokumatik kırılması, Oblio 7X Tablet Cam değişimi, Oblio 7X tablet dokunmatik ekran kırılması, Oblio 7X tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Oblio 7X tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Oblio 7X Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir