Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Tamiri

Adana Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Onarımı

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet OnarımıOblio markalı ve Mint Plus 7Xi model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Oblio Mint Plus 7Xi Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Ekran Paneli Değişimi

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Lcd Ekran DeğişimiOblio Mint Plus 7Xi tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Oblio Mint Plus 7Xi tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Oblio marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Oblio Mint Plus 7Xi lcd ekran paneli, Oblio Mint Plus 7Xi panel, Oblio Mint Plus 7Xi lcd, Oblio Mint Plus 7Xi led, Oblio Mint Plus 7Xi ekranım kırıldı, Oblio Mint Plus 7Xi lcd ekran değişimi, Oblio Mint Plus 7Xi ekran mürekkebi aktı, Oblio Mint Plus 7Xi ekran görüntü vermiyor, Oblio Mint Plus 7Xi ekran paneli kırıldı, Oblio Mint Plus 7Xi ekran değişimi, Oblio Mint Plus 7Xi lcd ekran paneli adana, Oblio Mint Plus 7Xi ekran onarımı

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Batarya DeğişimiOblio Mint Plus 7Xi Tablet Batarya Değişimi

Oblio Mint Plus 7Xi tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Oblio Mint Plus 7Xi tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Oblio Mint Plus 7Xi tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Oblio Mint Plus 7Xi tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Oblio Mint Plus 7Xi marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Oblio Mint Plus 7Xi marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet şarj Girişi Değişimi

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet şarj Soketi DeğişimiOblio Mint Plus 7Xi tabletlerin jack kırılması, Oblio Mint Plus 7Xi tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Oblio Mint Plus 7Xi cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Oblio Mint Plus 7Xi Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Oblio Mint Plus 7Xi tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Oblio Mint Plus 7Xi marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Oblio Mint Plus 7Xi marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiOblio Mint Plus 7Xi Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Oblio Mint Plus 7Xi tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Oblio Mint Plus 7Xi Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Oblio Mint Plus 7Xi tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Oblio Mint Plus 7Xi tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Oblio Mint Plus 7Xi cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Oblio Mint Plus 7Xi tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Rom Yüklemeyazılım Oblio Mint Plus 7Xi tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Oblio Mint Plus 7Xi tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Oblio Mint Plus 7Xi tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Oblio Mint Plus 7Xi tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Oblio Mint Plus 7Xi tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Oblio Mint Plus 7Xi tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Format Atma

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Format AtmaOblio Mint Plus 7Xi tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Oblio Mint Plus 7Xi Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Oblio Mint Plus 7Xi tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Oblio Mint Plus 7Xi tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Oblio Mint Plus 7Xi tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Yazılım Güncelleme

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Yazılım GüncellemeOblio Mint Plus 7Xi tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Oblio Mint Plus 7Xi tabletler içinde geçerlidir. Oblio Mint Plus 7Xi marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Anakart Onarımı

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Anakart TamiriOblio Mint Plus 7Xi tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Oblio Mint Plus 7Xi cihazın düşmesi, Oblio Mint Plus 7Xi tablete farklı adaptör takılması, Oblio Mint Plus 7Xi tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Oblio Mint Plus 7Xi tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Oblio Mint Plus 7Xi cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Oblio Mint Plus 7Xi cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Oblio Mint Plus 7Xi tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Oblio Mint Plus 7Xi tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Yedek Parça

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet AdaptörOblio Mint Plus 7Xi cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Oblio Mint Plus 7Xi cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Oblio Mint Plus 7Xi tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Dokunmatik DeğişimiOblio Mint Plus 7Xi Tablet Dokunmatik Değişimi

Oblio Mint Plus 7Xi tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Oblio Mint Plus 7Xi tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Oblio Mint Plus 7Xi tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Oblio Mint Plus 7Xi tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Oblio Mint Plus 7Xi Tablet dokumatik kırılması, Oblio Mint Plus 7Xi Tablet Cam değişimi, Oblio Mint Plus 7Xi tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Oblio Mint Plus 7Xi tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Oblio Mint Plus 7Xi tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Oblio Mint Plus 7Xi Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir