Oblio MiNT SMART X Tablet Tamiri

Adana Oblio MiNT SMART X Tablet Onarımı

Oblio MiNT SMART X Tablet OnarımıOblio markalı ve MiNT SMART X model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Oblio MiNT SMART X Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Oblio MiNT SMART X Tablet Ekran Paneli Değişimi

Oblio MiNT SMART X Tablet Lcd Ekran DeğişimiOblio MiNT SMART X tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Oblio MiNT SMART X tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Oblio marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Oblio MiNT SMART X Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Oblio MiNT SMART X lcd ekran paneli, Oblio MiNT SMART X panel, Oblio MiNT SMART X lcd, Oblio MiNT SMART X led, Oblio MiNT SMART X ekranım kırıldı, Oblio MiNT SMART X lcd ekran değişimi, Oblio MiNT SMART X ekran mürekkebi aktı, Oblio MiNT SMART X ekran görüntü vermiyor, Oblio MiNT SMART X ekran paneli kırıldı, Oblio MiNT SMART X ekran değişimi, Oblio MiNT SMART X lcd ekran paneli adana, Oblio MiNT SMART X ekran onarımı

Oblio MiNT SMART X Tablet Batarya DeğişimiOblio MiNT SMART X Tablet Batarya Değişimi

Oblio MiNT SMART X tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Oblio MiNT SMART X tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Oblio MiNT SMART X tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Oblio MiNT SMART X tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Oblio MiNT SMART X marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Oblio MiNT SMART X marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Oblio MiNT SMART X Tablet şarj Girişi Değişimi

Oblio MiNT SMART X Tablet şarj Soketi DeğişimiOblio MiNT SMART X tabletlerin jack kırılması, Oblio MiNT SMART X tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Oblio MiNT SMART X cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Oblio MiNT SMART X Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Oblio MiNT SMART X tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Oblio MiNT SMART X marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Oblio MiNT SMART X marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Oblio MiNT SMART X Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiOblio MiNT SMART X Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Oblio MiNT SMART X tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Oblio MiNT SMART X Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Oblio MiNT SMART X tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Oblio MiNT SMART X tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Oblio MiNT SMART X cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Oblio MiNT SMART X Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Oblio MiNT SMART X tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Oblio MiNT SMART X Tablet Rom Yüklemeyazılım Oblio MiNT SMART X tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Oblio MiNT SMART X tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Oblio MiNT SMART X tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Oblio MiNT SMART X tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Oblio MiNT SMART X Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Oblio MiNT SMART X tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Oblio MiNT SMART X tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Oblio MiNT SMART X Tablet Format Atma

Oblio MiNT SMART X Tablet Format AtmaOblio MiNT SMART X tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Oblio MiNT SMART X Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Oblio MiNT SMART X tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Oblio MiNT SMART X tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Oblio MiNT SMART X tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Oblio MiNT SMART X Tablet Yazılım Güncelleme

Oblio MiNT SMART X Tablet Yazılım GüncellemeOblio MiNT SMART X tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Oblio MiNT SMART X tabletler içinde geçerlidir. Oblio MiNT SMART X marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Oblio MiNT SMART X Tablet Anakart Onarımı

Oblio MiNT SMART X Tablet Anakart TamiriOblio MiNT SMART X tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Oblio MiNT SMART X cihazın düşmesi, Oblio MiNT SMART X tablete farklı adaptör takılması, Oblio MiNT SMART X tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Oblio MiNT SMART X tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Oblio MiNT SMART X cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Oblio MiNT SMART X cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Oblio MiNT SMART X tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Oblio MiNT SMART X tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Oblio MiNT SMART X Tablet Yedek Parça

Oblio MiNT SMART X Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Oblio MiNT SMART X Tablet AdaptörOblio MiNT SMART X cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Oblio MiNT SMART X cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Oblio MiNT SMART X tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Oblio MiNT SMART X Tablet Dokunmatik DeğişimiOblio MiNT SMART X Tablet Dokunmatik Değişimi

Oblio MiNT SMART X tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Oblio MiNT SMART X tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Oblio MiNT SMART X tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Oblio MiNT SMART X tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Oblio MiNT SMART X Tablet dokumatik kırılması, Oblio MiNT SMART X Tablet Cam değişimi, Oblio MiNT SMART X tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Oblio MiNT SMART X tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Oblio MiNT SMART X tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Oblio MiNT SMART X Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir