Onyo Onyo S 14 Tablet Tamiri

Adana Onyo Onyo S 14 Tablet Onarımı

Onyo Onyo S 14 Tablet OnarımıOnyo markalı ve Onyo S 14 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Onyo Onyo S 14 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Onyo Onyo S 14 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Onyo Onyo S 14 Tablet Lcd Ekran DeğişimiOnyo Onyo S 14 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Onyo Onyo S 14 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Onyo marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Onyo Onyo S 14 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Onyo Onyo S 14 lcd ekran paneli, Onyo Onyo S 14 panel, Onyo Onyo S 14 lcd, Onyo Onyo S 14 led, Onyo Onyo S 14 ekranım kırıldı, Onyo Onyo S 14 lcd ekran değişimi, Onyo Onyo S 14 ekran mürekkebi aktı, Onyo Onyo S 14 ekran görüntü vermiyor, Onyo Onyo S 14 ekran paneli kırıldı, Onyo Onyo S 14 ekran değişimi, Onyo Onyo S 14 lcd ekran paneli adana, Onyo Onyo S 14 ekran onarımı

Onyo Onyo S 14 Tablet Batarya DeğişimiOnyo Onyo S 14 Tablet Batarya Değişimi

Onyo Onyo S 14 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Onyo Onyo S 14 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Onyo Onyo S 14 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Onyo Onyo S 14 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Onyo Onyo S 14 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Onyo Onyo S 14 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Onyo Onyo S 14 Tablet şarj Girişi Değişimi

Onyo Onyo S 14 Tablet şarj Soketi DeğişimiOnyo Onyo S 14 tabletlerin jack kırılması, Onyo Onyo S 14 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Onyo Onyo S 14 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Onyo Onyo S 14 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Onyo Onyo S 14 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Onyo Onyo S 14 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Onyo Onyo S 14 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Onyo Onyo S 14 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiOnyo Onyo S 14 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Onyo Onyo S 14 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Onyo Onyo S 14 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Onyo Onyo S 14 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Onyo Onyo S 14 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Onyo Onyo S 14 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Onyo Onyo S 14 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Onyo Onyo S 14 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Onyo Onyo S 14 Tablet Rom Yüklemeyazılım Onyo Onyo S 14 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Onyo Onyo S 14 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Onyo Onyo S 14 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Onyo Onyo S 14 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Onyo Onyo S 14 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Onyo Onyo S 14 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Onyo Onyo S 14 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Onyo Onyo S 14 Tablet Format Atma

Onyo Onyo S 14 Tablet Format AtmaOnyo Onyo S 14 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Onyo Onyo S 14 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Onyo Onyo S 14 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Onyo Onyo S 14 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Onyo Onyo S 14 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Onyo Onyo S 14 Tablet Yazılım Güncelleme

Onyo Onyo S 14 Tablet Yazılım GüncellemeOnyo Onyo S 14 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Onyo Onyo S 14 tabletler içinde geçerlidir. Onyo Onyo S 14 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Onyo Onyo S 14 Tablet Anakart Onarımı

Onyo Onyo S 14 Tablet Anakart TamiriOnyo Onyo S 14 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Onyo Onyo S 14 cihazın düşmesi, Onyo Onyo S 14 tablete farklı adaptör takılması, Onyo Onyo S 14 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Onyo Onyo S 14 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Onyo Onyo S 14 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Onyo Onyo S 14 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Onyo Onyo S 14 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Onyo Onyo S 14 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Onyo Onyo S 14 Tablet Yedek Parça

Onyo Onyo S 14 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Onyo Onyo S 14 Tablet AdaptörOnyo Onyo S 14 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Onyo Onyo S 14 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Onyo Onyo S 14 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Onyo Onyo S 14 Tablet Dokunmatik DeğişimiOnyo Onyo S 14 Tablet Dokunmatik Değişimi

Onyo Onyo S 14 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Onyo Onyo S 14 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Onyo Onyo S 14 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Onyo Onyo S 14 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Onyo Onyo S 14 Tablet dokumatik kırılması, Onyo Onyo S 14 Tablet Cam değişimi, Onyo Onyo S 14 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Onyo Onyo S 14 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Onyo Onyo S 14 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Onyo Onyo S 14 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir