Onyo Onyo S14 Tablet Tamiri

Adana Onyo Onyo S14 Tablet Onarımı

Onyo Onyo S14 Tablet OnarımıOnyo markalı ve Onyo S14 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Onyo Onyo S14 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Onyo Onyo S14 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Onyo Onyo S14 Tablet Lcd Ekran DeğişimiOnyo Onyo S14 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Onyo Onyo S14 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Onyo marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Onyo Onyo S14 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Onyo Onyo S14 lcd ekran paneli, Onyo Onyo S14 panel, Onyo Onyo S14 lcd, Onyo Onyo S14 led, Onyo Onyo S14 ekranım kırıldı, Onyo Onyo S14 lcd ekran değişimi, Onyo Onyo S14 ekran mürekkebi aktı, Onyo Onyo S14 ekran görüntü vermiyor, Onyo Onyo S14 ekran paneli kırıldı, Onyo Onyo S14 ekran değişimi, Onyo Onyo S14 lcd ekran paneli adana, Onyo Onyo S14 ekran onarımı

Onyo Onyo S14 Tablet Batarya DeğişimiOnyo Onyo S14 Tablet Batarya Değişimi

Onyo Onyo S14 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Onyo Onyo S14 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Onyo Onyo S14 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Onyo Onyo S14 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Onyo Onyo S14 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Onyo Onyo S14 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Onyo Onyo S14 Tablet şarj Girişi Değişimi

Onyo Onyo S14 Tablet şarj Soketi DeğişimiOnyo Onyo S14 tabletlerin jack kırılması, Onyo Onyo S14 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Onyo Onyo S14 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Onyo Onyo S14 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Onyo Onyo S14 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Onyo Onyo S14 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Onyo Onyo S14 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Onyo Onyo S14 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiOnyo Onyo S14 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Onyo Onyo S14 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Onyo Onyo S14 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Onyo Onyo S14 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Onyo Onyo S14 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Onyo Onyo S14 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Onyo Onyo S14 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Onyo Onyo S14 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Onyo Onyo S14 Tablet Rom Yüklemeyazılım Onyo Onyo S14 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Onyo Onyo S14 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Onyo Onyo S14 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Onyo Onyo S14 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Onyo Onyo S14 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Onyo Onyo S14 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Onyo Onyo S14 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Onyo Onyo S14 Tablet Format Atma

Onyo Onyo S14 Tablet Format AtmaOnyo Onyo S14 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Onyo Onyo S14 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Onyo Onyo S14 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Onyo Onyo S14 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Onyo Onyo S14 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Onyo Onyo S14 Tablet Yazılım Güncelleme

Onyo Onyo S14 Tablet Yazılım GüncellemeOnyo Onyo S14 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Onyo Onyo S14 tabletler içinde geçerlidir. Onyo Onyo S14 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Onyo Onyo S14 Tablet Anakart Onarımı

Onyo Onyo S14 Tablet Anakart TamiriOnyo Onyo S14 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Onyo Onyo S14 cihazın düşmesi, Onyo Onyo S14 tablete farklı adaptör takılması, Onyo Onyo S14 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Onyo Onyo S14 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Onyo Onyo S14 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Onyo Onyo S14 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Onyo Onyo S14 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Onyo Onyo S14 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Onyo Onyo S14 Tablet Yedek Parça

Onyo Onyo S14 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Onyo Onyo S14 Tablet AdaptörOnyo Onyo S14 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Onyo Onyo S14 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Onyo Onyo S14 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Onyo Onyo S14 Tablet Dokunmatik DeğişimiOnyo Onyo S14 Tablet Dokunmatik Değişimi

Onyo Onyo S14 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Onyo Onyo S14 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Onyo Onyo S14 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Onyo Onyo S14 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Onyo Onyo S14 Tablet dokumatik kırılması, Onyo Onyo S14 Tablet Cam değişimi, Onyo Onyo S14 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Onyo Onyo S14 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Onyo Onyo S14 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Onyo Onyo S14 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir