Onyo OS 14 Tablet Tamiri

Adana Onyo OS 14 Tablet Onarımı

Onyo OS 14 Tablet TamiriOnyo markalı ve OS 14 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Onyo OS 14 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Onyo OS 14 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Onyo OS 14 Tablet Lcd Ekran DeğişimiOnyo OS 14 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Onyo OS 14 tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Onyo marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Onyo OS 14 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Onyo OS 14 lcd ekran paneli, Onyo OS 14 panel, Onyo OS 14 lcd, Onyo OS 14 led, Onyo OS 14 ekranım kırıldı, Onyo OS 14 lcd ekran değişimi, Onyo OS 14 ekran mürekkebi aktı, Onyo OS 14 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Onyo OS 14 ekran kırıldı, Onyo OS 14 ekran paneli değişimi, Onyo OS 14 ekran adana, Onyo OS 14 ekran onarımı

Onyo OS 14 Tablet Batarya DeğişimiOnyo OS 14 Tablet Batarya Değişimi

Onyo OS 14 tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Onyo OS 14 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Onyo OS 14 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Onyo OS 14 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Onyo OS 14 marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Onyo OS 14 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Onyo OS 14 Tablet şarj Girişi Değişimi

Onyo OS 14 Tablet şarj Girişi DeğişimiOnyo OS 14 tabletlerin jack kırılması, Onyo OS 14 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Onyo OS 14 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Onyo OS 14 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Onyo OS 14 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Onyo OS 14 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Onyo OS 14 marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Onyo OS 14 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiOnyo OS 14 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Onyo OS 14 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Onyo OS 14 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Onyo OS 14 tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Onyo OS 14 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Onyo OS 14 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Onyo OS 14 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Onyo OS 14 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Onyo OS 14 Tablet Rom Yüklemeyazılım Onyo OS 14 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Onyo OS 14 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Onyo OS 14 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Onyo OS 14 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Onyo OS 14 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Onyo OS 14 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Onyo OS 14 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Onyo OS 14 Tablet Format Atma

Onyo OS 14 Tablet Format AtmaOnyo OS 14 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Onyo OS 14 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Onyo OS 14 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Onyo OS 14 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Onyo OS 14 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Onyo OS 14 Tablet Yazılım Güncelleme

Onyo OS 14 Tablet Yazılım GüncellemeOnyo OS 14 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Onyo OS 14 tabletler içinde geçerlidir. Onyo OS 14 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Onyo OS 14 Tablet Anakart Onarımı

Onyo OS 14 Tablet Anakart OnarımıOnyo OS 14 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Onyo OS 14 cihazın düşmesi, Onyo OS 14 tablete farklı adaptör takılması, Onyo OS 14 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Onyo OS 14 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Onyo OS 14 tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Onyo OS 14 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Onyo OS 14 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Onyo OS 14 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Onyo OS 14 Tablet Yedek Parça

Onyo OS 14 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Onyo OS 14 Tablet AdaptörOnyo OS 14 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Onyo OS 14 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Onyo OS 14 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Onyo OS 14 Tablet Dokunmatik DeğişimiOnyo OS 14 Tablet Dokunmatik Değişimi

Onyo OS 14 tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Onyo OS 14 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Onyo OS 14 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Onyo OS 14 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Onyo OS 14 Tablet dokumatik kırılması, Onyo OS 14 Tablet Cam değişimi, Onyo OS 14 tablet dokunmatik ekran kırılması, Onyo OS 14 tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Onyo OS 14 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Onyo OS 14 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir