Onyo S14 Tablet Tamiri

Adana Onyo S14 Tablet Onarımı

Onyo S14 Tablet TamiriOnyo markalı ve S14 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Onyo S14 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Onyo S14 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Onyo S14 Tablet Lcd Ekran DeğişimiOnyo S14 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Onyo S14 tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Onyo marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Onyo S14 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Onyo S14 lcd ekran paneli, Onyo S14 panel, Onyo S14 lcd, Onyo S14 led, Onyo S14 ekranım kırıldı, Onyo S14 lcd ekran değişimi, Onyo S14 ekran mürekkebi aktı, Onyo S14 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Onyo S14 ekran kırıldı, Onyo S14 ekran paneli değişimi, Onyo S14 ekran adana, Onyo S14 ekran onarımı

Onyo S14 Tablet Batarya DeğişimiOnyo S14 Tablet Batarya Değişimi

Onyo S14 tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Onyo S14 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Onyo S14 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Onyo S14 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Onyo S14 marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Onyo S14 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Onyo S14 Tablet şarj Girişi Değişimi

Onyo S14 Tablet şarj Girişi DeğişimiOnyo S14 tabletlerin jack kırılması, Onyo S14 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Onyo S14 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Onyo S14 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Onyo S14 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Onyo S14 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Onyo S14 marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Onyo S14 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiOnyo S14 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Onyo S14 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Onyo S14 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Onyo S14 tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Onyo S14 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Onyo S14 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Onyo S14 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Onyo S14 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Onyo S14 Tablet Rom Yüklemeyazılım Onyo S14 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Onyo S14 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Onyo S14 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Onyo S14 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Onyo S14 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Onyo S14 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Onyo S14 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Onyo S14 Tablet Format Atma

Onyo S14 Tablet Format AtmaOnyo S14 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Onyo S14 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Onyo S14 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Onyo S14 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Onyo S14 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Onyo S14 Tablet Yazılım Güncelleme

Onyo S14 Tablet Yazılım GüncellemeOnyo S14 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Onyo S14 tabletler içinde geçerlidir. Onyo S14 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Onyo S14 Tablet Anakart Onarımı

Onyo S14 Tablet Anakart OnarımıOnyo S14 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Onyo S14 cihazın düşmesi, Onyo S14 tablete farklı adaptör takılması, Onyo S14 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Onyo S14 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Onyo S14 tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Onyo S14 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Onyo S14 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Onyo S14 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Onyo S14 Tablet Yedek Parça

Onyo S14 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Onyo S14 Tablet AdaptörOnyo S14 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Onyo S14 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Onyo S14 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Onyo S14 Tablet Dokunmatik DeğişimiOnyo S14 Tablet Dokunmatik Değişimi

Onyo S14 tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Onyo S14 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Onyo S14 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Onyo S14 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Onyo S14 Tablet dokumatik kırılması, Onyo S14 Tablet Cam değişimi, Onyo S14 tablet dokunmatik ekran kırılması, Onyo S14 tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Onyo S14 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Onyo S14 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir