Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Tamiri

Adana Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Tamiri

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Aristo Tab 10.1 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Aristo Tab 10.1 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Aristo Tab 10.1 ekran, Piranha Aristo Tab 10.1 panel, Piranha Aristo Tab 10.1 lcd, Piranha Aristo Tab 10.1 led, Piranha Aristo Tab 10.1 ekranım kırıldı, Piranha Aristo Tab 10.1 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Aristo Tab 10.1 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Aristo Tab 10.1 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Aristo Tab 10.1 ekran paneli kırıldı, Piranha Aristo Tab 10.1 lcd ekran değişimi, Piranha Aristo Tab 10.1 ekran paneli adana, Piranha Aristo Tab 10.1 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Aristo Tab 10.1 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Aristo Tab 10.1 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Aristo Tab 10.1 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Aristo Tab 10.1 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Aristo Tab 10.1 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Aristo Tab 10.1 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Jack DeğişimiPiranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin soket kırılması, Piranha Aristo Tab 10.1 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Aristo Tab 10.1 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Aristo Tab 10.1 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Aristo Tab 10.1 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Aristo Tab 10.1 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Aristo Tab 10.1 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Aristo Tab 10.1 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Aristo Tab 10.1 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Aristo Tab 10.1 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Aristo Tab 10.1 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Aristo Tab 10.1 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Aristo Tab 10.1 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Aristo Tab 10.1 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Aristo Tab 10.1 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Aristo Tab 10.1 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Aristo Tab 10.1 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Format Atma

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Format AtmaPiranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Aristo Tab 10.1 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Aristo Tab 10.1 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Aristo Tab 10.1 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Aristo Tab 10.1 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Aristo Tab 10.1 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Aristo Tab 10.1 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Anakart OnarımıPiranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Aristo Tab 10.1 tabletin düşmesi, Piranha Aristo Tab 10.1 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Aristo Tab 10.1 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Aristo Tab 10.1 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Aristo Tab 10.1 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Aristo Tab 10.1 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Aristo Tab 10.1 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Aristo Tab 10.1 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Yedek Parça

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet AdaptörPiranha Aristo Tab 10.1 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Aristo Tab 10.1 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Aristo Tab 10.1 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Aristo Tab 10.1 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Aristo Tab 10.1 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Aristo Tab 10.1 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Aristo Tab 10.1 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet Cam değişimi, Piranha Aristo Tab 10.1 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Aristo Tab 10.1 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Aristo Tab 10.1 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Aristo Tab 10.1 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir