Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Tamiri

Adana Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Tamiri

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Business II Tab 7.0 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Business II Tab 7.0 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Business II Tab 7.0 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Business II Tab 7.0 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Business II Tab 7.0 ekran, Piranha Business II Tab 7.0 panel, Piranha Business II Tab 7.0 lcd, Piranha Business II Tab 7.0 led, Piranha Business II Tab 7.0 ekranım kırıldı, Piranha Business II Tab 7.0 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Business II Tab 7.0 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Business II Tab 7.0 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Business II Tab 7.0 ekran paneli kırıldı, Piranha Business II Tab 7.0 lcd ekran değişimi, Piranha Business II Tab 7.0 ekran paneli adana, Piranha Business II Tab 7.0 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Business II Tab 7.0 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Business II Tab 7.0 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Business II Tab 7.0 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Business II Tab 7.0 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Business II Tab 7.0 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Business II Tab 7.0 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Business II Tab 7.0 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Jack DeğişimiPiranha Business II Tab 7.0 tabletlerin soket kırılması, Piranha Business II Tab 7.0 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Business II Tab 7.0 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Business II Tab 7.0 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Business II Tab 7.0 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Business II Tab 7.0 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Business II Tab 7.0 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Business II Tab 7.0 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Business II Tab 7.0 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Business II Tab 7.0 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Business II Tab 7.0 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Business II Tab 7.0 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Business II Tab 7.0 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Business II Tab 7.0 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Business II Tab 7.0 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Business II Tab 7.0 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Business II Tab 7.0 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Business II Tab 7.0 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Business II Tab 7.0 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Business II Tab 7.0 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Format Atma

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Format AtmaPiranha Business II Tab 7.0 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Business II Tab 7.0 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Business II Tab 7.0 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Business II Tab 7.0 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Business II Tab 7.0 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Business II Tab 7.0 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Business II Tab 7.0 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Business II Tab 7.0 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Anakart OnarımıPiranha Business II Tab 7.0 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Business II Tab 7.0 tabletin düşmesi, Piranha Business II Tab 7.0 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Business II Tab 7.0 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Business II Tab 7.0 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Business II Tab 7.0 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Business II Tab 7.0 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Business II Tab 7.0 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Business II Tab 7.0 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Yedek Parça

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet AdaptörPiranha Business II Tab 7.0 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Business II Tab 7.0 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Business II Tab 7.0 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Business II Tab 7.0 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Business II Tab 7.0 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Business II Tab 7.0 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Business II Tab 7.0 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Business II Tab 7.0 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Business II Tab 7.0 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Business II Tab 7.0 Tablet Cam değişimi, Piranha Business II Tab 7.0 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Business II Tab 7.0 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Business II Tab 7.0 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Business II Tab 7.0 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir