Piranha Business Tab 9.7 Tablet Tamiri

Adana Piranha Business Tab 9.7 Tablet Tamiri

Piranha Business Tab 9.7 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Business Tab 9.7 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Business Tab 9.7 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Business Tab 9.7 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Business Tab 9.7 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Business Tab 9.7 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Business Tab 9.7 ekran, Piranha Business Tab 9.7 panel, Piranha Business Tab 9.7 lcd, Piranha Business Tab 9.7 led, Piranha Business Tab 9.7 ekranım kırıldı, Piranha Business Tab 9.7 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Business Tab 9.7 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Business Tab 9.7 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Business Tab 9.7 ekran paneli kırıldı, Piranha Business Tab 9.7 lcd ekran değişimi, Piranha Business Tab 9.7 ekran paneli adana, Piranha Business Tab 9.7 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Business Tab 9.7 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Business Tab 9.7 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Business Tab 9.7 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Business Tab 9.7 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Business Tab 9.7 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Business Tab 9.7 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Business Tab 9.7 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Jack DeğişimiPiranha Business Tab 9.7 tabletlerin soket kırılması, Piranha Business Tab 9.7 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Business Tab 9.7 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Business Tab 9.7 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Business Tab 9.7 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Business Tab 9.7 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Business Tab 9.7 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Business Tab 9.7 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Business Tab 9.7 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Business Tab 9.7 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Business Tab 9.7 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Business Tab 9.7 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Business Tab 9.7 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Business Tab 9.7 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Business Tab 9.7 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Business Tab 9.7 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Business Tab 9.7 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Business Tab 9.7 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Business Tab 9.7 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Business Tab 9.7 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Business Tab 9.7 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Business Tab 9.7 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Format Atma

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Format AtmaPiranha Business Tab 9.7 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Business Tab 9.7 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Business Tab 9.7 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Business Tab 9.7 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Business Tab 9.7 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Business Tab 9.7 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Business Tab 9.7 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Business Tab 9.7 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Anakart OnarımıPiranha Business Tab 9.7 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Business Tab 9.7 tabletin düşmesi, Piranha Business Tab 9.7 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Business Tab 9.7 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Business Tab 9.7 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Business Tab 9.7 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Business Tab 9.7 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Business Tab 9.7 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Business Tab 9.7 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Business Tab 9.7 Tablet Yedek Parça

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Business Tab 9.7 Tablet AdaptörPiranha Business Tab 9.7 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Business Tab 9.7 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Business Tab 9.7 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Business Tab 9.7 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Business Tab 9.7 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Business Tab 9.7 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Business Tab 9.7 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Business Tab 9.7 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Business Tab 9.7 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Business Tab 9.7 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Business Tab 9.7 Tablet Cam değişimi, Piranha Business Tab 9.7 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Business Tab 9.7 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Business Tab 9.7 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Business Tab 9.7 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir