Piranha Business3 Tab Tablet Tamiri

Adana Piranha Business3 Tab Tablet Tamiri

Piranha Business3 Tab Tablet TamiriPiranha markalı ve Business3 Tab model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Business3 Tab Tabletler için vermiş olduğumuz servis hizmetleri şöyle sıralanabilir:

Piranha Business3 Tab Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Piranha Business3 Tab Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Business3 Tab tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Business3 Tab tabletlerin ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Business3 Tab Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Piranha Business3 Tab ekran paneli, Piranha Business3 Tab panel, Piranha Business3 Tab lcd, Piranha Business3 Tab led, Piranha Business3 Tab ekranım kırıldı, Piranha Business3 Tab ekran değişimi, Piranha Business3 Tab lcd ekran mürekkebi aktı, Piranha Business3 Tab ekran görüntü vermiyor, Piranha Business3 Tab lcd ekran kırıldı, Piranha Business3 Tab lcd ekran değişimi, Piranha Business3 Tab ekran paneli adana, Piranha Business3 Tab lcd ekran tamiri

Piranha Business3 Tab Tablet Batarya DeğişimiPiranha Business3 Tab Tablet Batarya Değişimi

Piranha Business3 Tab tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Business3 Tab tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Business3 Tab tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Business3 Tab tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Business3 Tab marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Business3 Tab marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Business3 Tab Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Business3 Tab Tablet Jack DeğişimiPiranha Business3 Tab tabletlerin adaptör girişi kırılması, Piranha Business3 Tab tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Business3 Tab tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Business3 Tab Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani şarj girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Business3 Tab tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Business3 Tab marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Business3 Tab marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Business3 Tab Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Business3 Tab Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Business3 Tab tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Business3 Tab Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Business3 Tab tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Business3 Tab tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Business3 Tab tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Business3 Tab Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Business3 Tab tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Business3 Tab Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Business3 Tab cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Business3 Tab tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Business3 Tab tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Business3 Tab tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Business3 Tab Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Business3 Tab tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Business3 Tab tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Business3 Tab Tablet Format Atma

Piranha Business3 Tab Tablet Format AtmaPiranha Business3 Tab tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Business3 Tab Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Business3 Tab tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Business3 Tab tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Business3 Tab tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Business3 Tab Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Business3 Tab Tablet Yazılım GüncellemePiranha Business3 Tab tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Business3 Tab tabletler içinde geçerlidir. Piranha Business3 Tab marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Business3 Tab Tablet Anakart Tamiri

Piranha Business3 Tab Tablet Anakart TamiriPiranha Business3 Tab tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Business3 Tab tabletin düşmesi, Piranha Business3 Tab tablete farklı adaptör takılması, Piranha Business3 Tab cihazın fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Business3 Tab tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Business3 Tab cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Business3 Tab cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Business3 Tab tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Business3 Tab tablet anakart tamiri süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Business3 Tab Tablet Yedek Parça

Piranha Business3 Tab Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Piranha Business3 Tab Tablet AdaptörPiranha Business3 Tab tabletin arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Business3 Tab cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Business3 Tab tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Business3 Tab Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Business3 Tab Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Business3 Tab tabletlerin dokunmatik değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Business3 Tab tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Business3 Tab tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Business3 Tab tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Business3 Tab Tablet dokumatik kırılması, Piranha Business3 Tab Tablet Cam değişimi, Piranha Business3 Tab tablet dokunmatik lcd ekran paneli kırılması, Piranha Business3 Tab tablet lcd ekran çatlaması gibi durumlarda, Piranha Business3 Tab tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Business3 Tab Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir