Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Tamiri

Adana Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Tamiri

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Ice Tab 9.0 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Ice Tab 9.0 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Ice Tab 9.0 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Ice Tab 9.0 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Ice Tab 9.0 ekran, Piranha Ice Tab 9.0 panel, Piranha Ice Tab 9.0 lcd, Piranha Ice Tab 9.0 led, Piranha Ice Tab 9.0 ekranım kırıldı, Piranha Ice Tab 9.0 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Ice Tab 9.0 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Ice Tab 9.0 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Ice Tab 9.0 ekran paneli kırıldı, Piranha Ice Tab 9.0 lcd ekran değişimi, Piranha Ice Tab 9.0 ekran paneli adana, Piranha Ice Tab 9.0 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Ice Tab 9.0 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Ice Tab 9.0 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Ice Tab 9.0 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Ice Tab 9.0 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Ice Tab 9.0 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Ice Tab 9.0 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Ice Tab 9.0 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Jack DeğişimiPiranha Ice Tab 9.0 tabletlerin soket kırılması, Piranha Ice Tab 9.0 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Ice Tab 9.0 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Ice Tab 9.0 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Ice Tab 9.0 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Ice Tab 9.0 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Ice Tab 9.0 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Ice Tab 9.0 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Ice Tab 9.0 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Ice Tab 9.0 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Ice Tab 9.0 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Ice Tab 9.0 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Ice Tab 9.0 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Ice Tab 9.0 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Ice Tab 9.0 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Ice Tab 9.0 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Ice Tab 9.0 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Ice Tab 9.0 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Ice Tab 9.0 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Ice Tab 9.0 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Format Atma

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Format AtmaPiranha Ice Tab 9.0 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Ice Tab 9.0 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Ice Tab 9.0 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Ice Tab 9.0 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Ice Tab 9.0 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Ice Tab 9.0 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Ice Tab 9.0 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Ice Tab 9.0 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Anakart OnarımıPiranha Ice Tab 9.0 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Ice Tab 9.0 tabletin düşmesi, Piranha Ice Tab 9.0 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Ice Tab 9.0 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Ice Tab 9.0 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Ice Tab 9.0 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Ice Tab 9.0 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Ice Tab 9.0 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Ice Tab 9.0 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Yedek Parça

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet AdaptörPiranha Ice Tab 9.0 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Ice Tab 9.0 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Ice Tab 9.0 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Ice Tab 9.0 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Ice Tab 9.0 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Ice Tab 9.0 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Ice Tab 9.0 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Ice Tab 9.0 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Ice Tab 9.0 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Ice Tab 9.0 Tablet Cam değişimi, Piranha Ice Tab 9.0 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Ice Tab 9.0 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Ice Tab 9.0 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Ice Tab 9.0 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir