Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Tamiri

Adana Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Tamiri

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Premium Tab 7.0 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Premium Tab 7.0 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Premium Tab 7.0 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Premium Tab 7.0 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Premium Tab 7.0 ekran, Piranha Premium Tab 7.0 panel, Piranha Premium Tab 7.0 lcd, Piranha Premium Tab 7.0 led, Piranha Premium Tab 7.0 ekranım kırıldı, Piranha Premium Tab 7.0 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Premium Tab 7.0 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Premium Tab 7.0 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Premium Tab 7.0 ekran paneli kırıldı, Piranha Premium Tab 7.0 lcd ekran değişimi, Piranha Premium Tab 7.0 ekran paneli adana, Piranha Premium Tab 7.0 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Premium Tab 7.0 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Premium Tab 7.0 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Premium Tab 7.0 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Premium Tab 7.0 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Premium Tab 7.0 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Premium Tab 7.0 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Premium Tab 7.0 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Jack DeğişimiPiranha Premium Tab 7.0 tabletlerin soket kırılması, Piranha Premium Tab 7.0 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Premium Tab 7.0 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Premium Tab 7.0 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Premium Tab 7.0 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Premium Tab 7.0 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Premium Tab 7.0 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Premium Tab 7.0 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Premium Tab 7.0 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Premium Tab 7.0 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Premium Tab 7.0 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Premium Tab 7.0 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Premium Tab 7.0 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Premium Tab 7.0 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Premium Tab 7.0 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Premium Tab 7.0 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Premium Tab 7.0 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Premium Tab 7.0 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Premium Tab 7.0 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Premium Tab 7.0 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Format Atma

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Format AtmaPiranha Premium Tab 7.0 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Premium Tab 7.0 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Premium Tab 7.0 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Premium Tab 7.0 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Premium Tab 7.0 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Premium Tab 7.0 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Premium Tab 7.0 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Premium Tab 7.0 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Anakart OnarımıPiranha Premium Tab 7.0 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Premium Tab 7.0 tabletin düşmesi, Piranha Premium Tab 7.0 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Premium Tab 7.0 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Premium Tab 7.0 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Premium Tab 7.0 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Premium Tab 7.0 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Premium Tab 7.0 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Premium Tab 7.0 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Yedek Parça

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet AdaptörPiranha Premium Tab 7.0 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Premium Tab 7.0 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Premium Tab 7.0 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Premium Tab 7.0 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Premium Tab 7.0 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Premium Tab 7.0 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Premium Tab 7.0 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Premium Tab 7.0 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Premium Tab 7.0 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Premium Tab 7.0 Tablet Cam değişimi, Piranha Premium Tab 7.0 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Premium Tab 7.0 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Premium Tab 7.0 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Premium Tab 7.0 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir