Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Tamiri

Adana Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Tamiri

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Pro Tab 7.0 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Pro Tab 7.0 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Pro Tab 7.0 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Pro Tab 7.0 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Pro Tab 7.0 ekran, Piranha Pro Tab 7.0 panel, Piranha Pro Tab 7.0 lcd, Piranha Pro Tab 7.0 led, Piranha Pro Tab 7.0 ekranım kırıldı, Piranha Pro Tab 7.0 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Pro Tab 7.0 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Pro Tab 7.0 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Pro Tab 7.0 ekran paneli kırıldı, Piranha Pro Tab 7.0 lcd ekran değişimi, Piranha Pro Tab 7.0 ekran paneli adana, Piranha Pro Tab 7.0 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Pro Tab 7.0 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Pro Tab 7.0 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Pro Tab 7.0 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Pro Tab 7.0 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Pro Tab 7.0 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Pro Tab 7.0 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Pro Tab 7.0 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Jack DeğişimiPiranha Pro Tab 7.0 tabletlerin soket kırılması, Piranha Pro Tab 7.0 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Pro Tab 7.0 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Pro Tab 7.0 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Pro Tab 7.0 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Pro Tab 7.0 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Pro Tab 7.0 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Pro Tab 7.0 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Pro Tab 7.0 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Pro Tab 7.0 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Pro Tab 7.0 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Pro Tab 7.0 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Pro Tab 7.0 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Pro Tab 7.0 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Pro Tab 7.0 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Pro Tab 7.0 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Pro Tab 7.0 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Pro Tab 7.0 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Pro Tab 7.0 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Pro Tab 7.0 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Format Atma

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Format AtmaPiranha Pro Tab 7.0 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Pro Tab 7.0 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Pro Tab 7.0 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Pro Tab 7.0 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Pro Tab 7.0 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Pro Tab 7.0 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Pro Tab 7.0 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Pro Tab 7.0 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Anakart OnarımıPiranha Pro Tab 7.0 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Pro Tab 7.0 tabletin düşmesi, Piranha Pro Tab 7.0 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Pro Tab 7.0 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Pro Tab 7.0 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Pro Tab 7.0 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Pro Tab 7.0 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Pro Tab 7.0 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Pro Tab 7.0 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Yedek Parça

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet AdaptörPiranha Pro Tab 7.0 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Pro Tab 7.0 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Pro Tab 7.0 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Pro Tab 7.0 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Pro Tab 7.0 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Pro Tab 7.0 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Pro Tab 7.0 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Pro Tab 7.0 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Pro Tab 7.0 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Pro Tab 7.0 Tablet Cam değişimi, Piranha Pro Tab 7.0 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Pro Tab 7.0 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Pro Tab 7.0 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Pro Tab 7.0 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir