Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Tamiri

Adana Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Tamiri

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Quattro Tab 9.7 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Quattro Tab 9.7 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Quattro Tab 9.7 ekran, Piranha Quattro Tab 9.7 panel, Piranha Quattro Tab 9.7 lcd, Piranha Quattro Tab 9.7 led, Piranha Quattro Tab 9.7 ekranım kırıldı, Piranha Quattro Tab 9.7 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Quattro Tab 9.7 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Quattro Tab 9.7 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Quattro Tab 9.7 ekran paneli kırıldı, Piranha Quattro Tab 9.7 lcd ekran değişimi, Piranha Quattro Tab 9.7 ekran paneli adana, Piranha Quattro Tab 9.7 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Quattro Tab 9.7 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Quattro Tab 9.7 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Quattro Tab 9.7 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Quattro Tab 9.7 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Quattro Tab 9.7 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Quattro Tab 9.7 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Jack DeğişimiPiranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin soket kırılması, Piranha Quattro Tab 9.7 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Quattro Tab 9.7 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Quattro Tab 9.7 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Quattro Tab 9.7 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Quattro Tab 9.7 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Quattro Tab 9.7 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Quattro Tab 9.7 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Quattro Tab 9.7 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Quattro Tab 9.7 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Quattro Tab 9.7 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Quattro Tab 9.7 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Quattro Tab 9.7 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Quattro Tab 9.7 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Quattro Tab 9.7 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Quattro Tab 9.7 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Quattro Tab 9.7 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Format Atma

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Format AtmaPiranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Quattro Tab 9.7 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Quattro Tab 9.7 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Quattro Tab 9.7 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Quattro Tab 9.7 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Quattro Tab 9.7 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Quattro Tab 9.7 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Anakart OnarımıPiranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Quattro Tab 9.7 tabletin düşmesi, Piranha Quattro Tab 9.7 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Quattro Tab 9.7 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Quattro Tab 9.7 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Quattro Tab 9.7 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Quattro Tab 9.7 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Quattro Tab 9.7 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Quattro Tab 9.7 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Yedek Parça

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet AdaptörPiranha Quattro Tab 9.7 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Quattro Tab 9.7 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Quattro Tab 9.7 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Quattro Tab 9.7 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Quattro Tab 9.7 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Quattro Tab 9.7 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Quattro Tab 9.7 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet Cam değişimi, Piranha Quattro Tab 9.7 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Quattro Tab 9.7 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Quattro Tab 9.7 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Quattro Tab 9.7 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir