Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Tamiri

Adana Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Tamiri

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Ultra Tab 10.1 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Ultra Tab 10.1 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Ultra Tab 10.1 ekran, Piranha Ultra Tab 10.1 panel, Piranha Ultra Tab 10.1 lcd, Piranha Ultra Tab 10.1 led, Piranha Ultra Tab 10.1 ekranım kırıldı, Piranha Ultra Tab 10.1 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Ultra Tab 10.1 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Ultra Tab 10.1 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Ultra Tab 10.1 ekran paneli kırıldı, Piranha Ultra Tab 10.1 lcd ekran değişimi, Piranha Ultra Tab 10.1 ekran paneli adana, Piranha Ultra Tab 10.1 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Ultra Tab 10.1 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Ultra Tab 10.1 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Ultra Tab 10.1 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Ultra Tab 10.1 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Ultra Tab 10.1 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Ultra Tab 10.1 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Jack DeğişimiPiranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin soket kırılması, Piranha Ultra Tab 10.1 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Ultra Tab 10.1 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Ultra Tab 10.1 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Ultra Tab 10.1 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Ultra Tab 10.1 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Ultra Tab 10.1 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Ultra Tab 10.1 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Ultra Tab 10.1 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Ultra Tab 10.1 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Ultra Tab 10.1 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Ultra Tab 10.1 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Ultra Tab 10.1 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Ultra Tab 10.1 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Ultra Tab 10.1 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Ultra Tab 10.1 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Ultra Tab 10.1 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Format Atma

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Format AtmaPiranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Ultra Tab 10.1 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Ultra Tab 10.1 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Ultra Tab 10.1 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Ultra Tab 10.1 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Ultra Tab 10.1 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Ultra Tab 10.1 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Anakart OnarımıPiranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Ultra Tab 10.1 tabletin düşmesi, Piranha Ultra Tab 10.1 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Ultra Tab 10.1 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Ultra Tab 10.1 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Ultra Tab 10.1 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Ultra Tab 10.1 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Ultra Tab 10.1 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Ultra Tab 10.1 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Yedek Parça

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet AdaptörPiranha Ultra Tab 10.1 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Ultra Tab 10.1 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Ultra Tab 10.1 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Ultra Tab 10.1 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Ultra Tab 10.1 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Ultra Tab 10.1 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Ultra Tab 10.1 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet Cam değişimi, Piranha Ultra Tab 10.1 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Ultra Tab 10.1 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Ultra Tab 10.1 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Ultra Tab 10.1 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir