Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Tamiri

Adana Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Tamiri

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet OnarımıPiranha markalı ve Zoom Tab 7.0 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Piranha Zoom Tab 7.0 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Ekran Değişimi

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiPiranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Piranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin lcd ekran değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Piranha marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Piranha Zoom Tab 7.0 ekran, Piranha Zoom Tab 7.0 panel, Piranha Zoom Tab 7.0 lcd, Piranha Zoom Tab 7.0 led, Piranha Zoom Tab 7.0 ekranım kırıldı, Piranha Zoom Tab 7.0 lcd ekran paneli değişimi, Piranha Zoom Tab 7.0 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Piranha Zoom Tab 7.0 ekran paneli görüntü vermiyor, Piranha Zoom Tab 7.0 ekran paneli kırıldı, Piranha Zoom Tab 7.0 lcd ekran değişimi, Piranha Zoom Tab 7.0 ekran paneli adana, Piranha Zoom Tab 7.0 lcd ekran paneli tamiri

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Batarya DeğişimiPiranha Zoom Tab 7.0 Tablet Batarya Değişimi

Piranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Piranha Zoom Tab 7.0 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Piranha Zoom Tab 7.0 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Piranha Zoom Tab 7.0 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Zoom Tab 7.0 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Zoom Tab 7.0 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Jack DeğişimiPiranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin soket kırılması, Piranha Zoom Tab 7.0 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Piranha Zoom Tab 7.0 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Piranha Zoom Tab 7.0 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Piranha Zoom Tab 7.0 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Piranha Zoom Tab 7.0 marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Piranha Zoom Tab 7.0 marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiPiranha Zoom Tab 7.0 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Piranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Piranha Zoom Tab 7.0 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Piranha Zoom Tab 7.0 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Piranha Zoom Tab 7.0 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Piranha Zoom Tab 7.0 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Rom Yüklemeyazılım Piranha Zoom Tab 7.0 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Piranha Zoom Tab 7.0 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Piranha Zoom Tab 7.0 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Piranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Piranha Zoom Tab 7.0 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Piranha Zoom Tab 7.0 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Format Atma

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Format AtmaPiranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Piranha Zoom Tab 7.0 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Piranha Zoom Tab 7.0 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Piranha Zoom Tab 7.0 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Piranha Zoom Tab 7.0 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Yazılım GüncellemePiranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Piranha Zoom Tab 7.0 tabletler içinde geçerlidir. Piranha Zoom Tab 7.0 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Anakart Onarımı

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Anakart OnarımıPiranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piranha Zoom Tab 7.0 tabletin düşmesi, Piranha Zoom Tab 7.0 tablete farklı adaptör takılması, Piranha Zoom Tab 7.0 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Piranha Zoom Tab 7.0 tablet anakart onarımı servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Piranha Zoom Tab 7.0 cihazın tamirinin yapılma süreci, tabletin arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Piranha Zoom Tab 7.0 tabletin arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Piranha Zoom Tab 7.0 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Piranha Zoom Tab 7.0 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Yedek Parça

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet AdaptörPiranha Zoom Tab 7.0 cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Piranha Zoom Tab 7.0 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Piranha Zoom Tab 7.0 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör tamiri yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Dokunmatik DeğişimiPiranha Zoom Tab 7.0 Tablet Dokunmatik Değişimi

Piranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin dokunmatik değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Piranha Zoom Tab 7.0 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Piranha Zoom Tab 7.0 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Piranha Zoom Tab 7.0 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet dokumatik kırılması, Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet Cam değişimi, Piranha Zoom Tab 7.0 tablet dokunmatik lcd ekran kırılması, Piranha Zoom Tab 7.0 tablet lcd ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Piranha Zoom Tab 7.0 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Piranha Zoom Tab 7.0 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir